Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem szabadna neteznem, de...

Nem szabadna neteznem, de visszadugtam a netkábelt? Most mi lesz? :O

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 22:54
1 2
 1/12 anonim válasza:
jobb esesben beledugják a faszodat a konnektorba, rosszabb esetben pedig tőböl levágják
2010. nov. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát netezel.ezvan.
2010. nov. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Elsö: Ez nem jött be nyomika, lány vagyok :)
2010. nov. 5. 23:43
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát mindjárt kopogtat a rendőrség, és lefoglalja a számítógépedet :D

Hát akkor a mellbimbajodat dugják a konnektorba, vagy tőből levágják...

2010. nov. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De gonosz vagy :S
2010. nov. 6. 01:05
 6/12 anonim ***** válasza:

megmondalak anyukádnak :D :D

egyébként én lesazrom ha eltiltanak. :D ők laptopról gépeznek, magyarul van egy routher. a modemből megy kábel a rúúterbe és a rúterből a gépbe. :D ha a gépből kihúzza elbaszta, mert wifis a telefonom. :D azt meg ha elveszi akkor nem tud felhívni. szopta. :D ha a routhert is kihúzza ő nem tud netezni. :D

2010. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
apámnak meg az a heppje, hogy a gépből kihúzza azt a kábelt, ami a gép és a konektor között fut. X'D x'D X'D x'D
2010. nov. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
első vagyok. először is anyá_d a nyomika h ilyen fgyereket sikerült összehoznia mint Te. amugy pedig elnézést h nem vágtam le egyböl h csak egy lány lehet ilyen hülye
2010. nov. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Véletlen, hogy ilyen alacsony a hasznos válasz %-od mi? Szerintem jól mutatja az agyi szinted :D
2010. nov. 10. 17:26
 10/12 anonim válasza:
szerintem meg azt mutatja jol h milyen ovodás szinten vagy a retardált következtetéseiddel együtt. sztem inkább maradj csöndben és bujj el. ;)
2010. nov. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!