Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Debrecenben van valami olyan...

Debrecenben van valami olyan munka, aminehz elég az általános siklolai végzetség? Hiába keresem nem találom.

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Szóval neked nincs. Látszik a helyesírásodon. Amúgy nem tudom, soha nem voltam Debrecenben. Takarítani viszont mindenhol kell, de azt sem ész nélkül.
2010. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
manapság már a diplomás embereknek sincs minkája, nemhogy azoknak akik nem is végeztek semmilyen iskolát.
2010. nov. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is 8 oszt van,de mindíg volt munkám.(soha nem éreztem hiányát) És művelt vagyok,sokan csodálkoznak is,hogy mennyire.


Attól,hogy valaki tovább tanult,még nem lessz értelmesebb.(max abban a témakörben amitt tanúlt)

2010. nov. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: És a helyesírása is jobb lesz a tiednél :)
2010. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hú, utolsó előttin látszik is :D Mondjuk a helyesírást megtaníthatták volna már alsóban :S Amúgy a kérdező is szerintem nyugodtan kijárhatja a gimit, hátha jobb lesz a helyesírása neki is!
2010. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Debreceni vagyok én is és elég sok ismerősöm dolgozik 8 általánossal. Valaki a Tescoban takarít mások meg lépcsőházakat. Nem kell szégyelni az is munka és igen is jól keresnek vele ahoz képest, hogy még csak 8általánost végeztek.:)
2010. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

előszőr is! kapjátok be ! :D Másodszor meg gimit 3.ig elvégeztem, 4 et meg nem :D

Takarítani nem fogok, az nyanya munka.

2010. nov. 6. 20:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem elég, hogy tanulatlan vagy, még válogatsz is?! :D


Munkát sajnos nem tudok. :-/

2010. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Már gyerekkoromban eldöntöttem,hogy nem tanulok tovább.15-22éves koromig melózgattam,uttánna meg levizsgáztam A-B-C-D-E kategóriákból.Most már kamionozok 9éve és jobban keresek mint bármelyik szakmunkást vagy szakközép sulit végzett :)


Aki csak ugy tud inteligens lenni,hogy tanítják azt sajnálom:)


Itt felénk a tanultabb emberek is egy összeszerelő üzembe dolgoznak,ahova bárkitt felvesznek 8oszt végzetséggel is :)


Az ismerőseim mindig azzal szop..tak,hogy mi van te agyoniskolázott,de most még is ők vannak a béka feneke alatt :)

2010. nov. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!