Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó ötlet vagy nem? Érdemes...

Jó ötlet vagy nem? Érdemes belefogni?

Figyelt kérdés

Találtam egy munkát itt: www.valosotthonimunka.hupont.hu

Mik a vélemények? Tag már valaki?

Normális véleményeket kérek, kötekedők kíméljetek.


2010. nov. 6. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán, hogy vetödött fel benned hogy ez igazi lehet?

Látom, hogy fizetni kell, szóval még a pénzed is elvesztenéd, nem csak simán átvernének.

2010. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy ezt az oldalt még nem láttam, de számtalan más ilyet talált anyu, amikor állást keresett.

Otthoni munka, teljesen ingyenes regisztráció meg minden, CSAK fizess be előtte erre meg arra... Itt is ugyanez van: "Amennyiben szeretnél pénzt keresni vele úgy már egy minimális összeget kell fizetned,rendelned kell vamilyen terméket vagy a velcome csomagot ami 2800ft-ba kerül."

Még a helyesírás is rossz. Ha belegondolsz, ez már eleve nem jó jel, mert egy rendes munkaadó odafigyel az ilyenekre.

De amit el akarok mesélni:

Szóval anya is befizette ezeket a különböző dolgokat.. Úgy kezdődött hogy fizess be 700 Ft-ot.. Befizette. Aztán jött a következő e-mail, hogy fizessen be 2000 Ft-ot. Anya azt is befizette, mert tökre azt hitte hogy ez lesz az utolsó, aztán dolgozhat.. Ugyanis az e-mailben azt írták már a 700Ft befizetése után is, hogy a következő e-mailben megkapja a munkát.. Miután befizette a 2000 Ft-ot is, küldtek még egy e-mailt, hogy még fizessen be 5000-t és akkor kész vannak.. Aztán azt már szerencsére nem fizette be.

Vigyázz nagyon velük, mert ezek mind csalók, csak fizettetnek veled, és lehet hogy adnak ki munkát neked, de hogy ki is fizetnek, arra nem sok esély van..

De a te döntésed, én csak leírtam a tapasztalatom. :) De szerintem neeee.

2010. nov. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeteket :)
2010. nov. 7. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!