Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Számít 26 év korkülönbség a...

Számít 26 év korkülönbség a mai világban?

Figyelt kérdés

.................na jó perzse hogy számít hülye kérdés,de még is!! Tetszik egy nálam 26 évvel idösebb férfi.

A munkahelyemen "ismertem"+ még csak látásból ismerjük egymást köszön ha találkozunk ennyi... :S Ő fönök ahol dolgozom,de ne hidjétek hogy csak azért tetszik nem!!! A korához képest nagyon jól néz ki magas kigyurt stb sorolhatnám... férfi a javából.... Nincs apakomplexusom ezzel ne is vádaskodjatok! Ha akarnám se tudnám őt nem nézni,mert ha látom a szemem egyszerüen nem tudom levenni róla nem tehetek róla. Vajon mit gondolohat amikor észreveszi hogy nézem?! Mi van?mi lesz? lesz- e valami? hogy döntsek lépjek hadjam? Mit tegyek? Viky


2010. nov. 7. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen számít, de mondjuk attól is függ hogy te hány éves vagy. Mert mondjuk ha egy 10 évesnek tetszik egy 36 éves az elég gáz... De idősebb korban már nem annyira.
2010. nov. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
21 vagyok.
2010. nov. 7. 09:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyen párt.

Apuka vállás után egy a fiával megegyező korú nőt vett el.

(a nő kb 30 lehett akkor)

Azóta is boldogok, teljesen normál családnak számítanak.

Született egy gyerek is (már 10 éves elmúlt).

Kicsit elcsépelt, de igaz, hogy nem a kor számít, hanem, hogy két ember szereti egymást.

2010. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
21:28 köszi a normális válszt!
2010. nov. 8. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!