Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan pöröghetnék fel még...

Hogyan pöröghetnék fel még jobban?

Figyelt kérdés

Néha csak úgy magától megy, semmi gyógyszeres beavatkozás nélkül(még sosem volt gyógyszeres beavatkozás) de mégis sokszor lassúnak érzem magam, vagy hatással vannak rám mások mondatai, vagy gondolatai (megérzem mikor ellenszenvet táplálnak felém)

Egyszóval rájöttem, hogy nincs mit veszítenem, kielemzek mindenkit, a lányoknak túl bonyolult vagyok ("szeretlek, helyes vagy de túl bonyolult" legyél boldog az unalmas pasiddal, innen üzenem!)

Tehát a lényeg a lényeg, mindenkinek kimondom az igazságot bármennyire legyen fájdalmas az, de most nem erről szól ez a kérdés, hanem milyen olyan gyógyszereket tudok, amik még legálisak de felpörgetnek, mellékhatások nem érdekelnek. (receptre kaphatók is jöhetnek)

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM


2010. nov. 7. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
en is megerzem ha ellenszenvet taplalnak felem. amugy ha porogni akarsz egyel kaveszemeket.10-20 egy nap es porogni fogsz mint a ringlispir.
2010. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ennyire érdekel menj el a háziorvosodhoz és biztosan tud ajánlani valami legális és biztonságos dolgot. De tényleg.
2010. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De az nem lenne olyan hatásos.
2010. nov. 9. 17:21
 4/4 anonim válasza:
csinálj valami oylan dolgot amire azt gondolod nem vagy képes valami veszéjes dolgot!és felmegy benned az adrenalin és utánna már nem tutsz leálni XD ha meg ideges akarsz lenne menny el egy kocsmába játékgépbe bazz be 50rugót és veszísd el :Dattól is fepörög az ember...
2010. nov. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!