Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek egy 14 éves lánynak?

Mit vegyek egy 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Most van egy lány ismerősön nem ismerem annyira de egy kedves szép 14 éves lány és nem tudom mit egyek neki karácsonyra?
2010. nov. 7. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem ne vegyél semmit neki ha nem ismered annyira akkor ne vegyél neki , sztem hülyének fog majd nézni téged hogy minek vettél neki vmit őő meg nem fog neked venni semmit mert nem érez őő úgy mint te íránta vagy vmi nem tom...Meg zavarba fog jönni hogy te vettél neki vmit ő meg nem... De ha itt tartunk akkor - csokit,nyakláncot,plüst ezek jók sztem..
2010. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De családtag..neki kell vennem ő is szokott mindig.
2010. nov. 7. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem (mi) lányok mindig örülünk a parfümnek (nem kell olyan drágára gondolni),CD-nek,DVD-nek,illatos gyertyának,körömlakknak.......

ha szereti a plüsöket azt is lehet neki venni (pl.egy mikulás ruhás macit)

2010. nov. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
vibrátor,műf.sz
2010. nov. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
O.B tampont!
2010. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!