Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MIlyen Ajándékot adjak karácso...

MIlyen Ajándékot adjak karácsonyra a barátomnak?

Figyelt kérdés

Fiuk ti minek örülnétek?

nem elektronikus kütyükre gondoltam, hanem személyes kézzel készített ajándékra

Léccci, csak normális válaszokat írjatok!!


2010. nov. 7. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Húúú,fiúknak,nehéz...És + még kézzel készített is! Hát....Nem tudom.. Mit szeret a barátod? Vagy esetleg ha a Google-be beírod,hogy Kézzel Készített Ajándékok ,akkor biztos kiad valamennyit! És ha valamelyik megtetszik,akkor azt megcsinálhatod! :) [link]


Például ez az oldal! :D Nem sok az ötlet,de azért van pár! De még sztem egy csomó másik oldal van! De bocsi ha értelmetlen válasz volt...


Üdv: Emma

2010. nov. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De amúgy az előbb írt oldalon nem csak kézzel készetettek vannak,és nem is elektromos kütyük! :) Nekem speciel az a képtartó kifejezetten tetszik! :D Amúgy az előző válaszoló vok! :)
2010. nov. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tökjó az oldal...

csak az a nagy helyzet, hogy tegnap szakítottunk:(:(:(

azért köszi

2010. nov. 15. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!