Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért olyan borzasztó ha...

Miért olyan borzasztó ha valaki a World of Warcraft nevezetű játékkal játszik?

Figyelt kérdés

Ha feljön épp az a téma, hogy ki jelenleg mivel játszik (társaságban, fórumokon, cseten stb.) akkor én azt mondom, hogy én a WoW-ot tolom x ideje. Erre mindenki elszörnyed, és közlik velem, hogy mekkora marha (és még sok hasonló jelzővel illetnek) vagyok.

Érthetetlen számomra, hogy miért baj az ha valaki WoW-ozik?

Ugyan úgy eljárok szórakozni, vannak barátaim, és ugyan úgy élem az életem mint minden velem egykorú. (17/f)


2010. nov. 7. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az, de most divat lett, hogy ha valaki WoWozik, annak rögtön nincs élete, stb. Régen én is próbálgattam, tetszett egy darabig, de meguntam k.b. két hónap alatt. Én nem nézem le, aki normálisan játszik, ez egy szórakozási mód. Viszont ott van öcsém, egész nap ül a gép előtt, bámul üveges tekintettel, fején a fejhallgató, és nyomja a codot vagy a wowot amikor csak ott van...borzasztó, még nézni is rossz.


17/F

2010. nov. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. Én is rendszeresen megkapom, főleg, hogy lány létemre minek játszok ilyennel. Pedig van életem, barátaim, de ha itthon vagyok, szerintem tök jó elfoglaltság. Általánosítás, mert van néhány extrém eset...
2010. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Előítélet. A WoW híres az addiktív mivoltáról, ezért a WoW-játékosról mindenki az egész nap gép előtt görnyedő játékfüggőkre asszociál. Pedig amíg mértékkel fogyasztod, addig nincs vele semmi baj.
2010. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
azért mert rengeteg wow-os van aki fuggo és most már az az elterjedt nézet h aki wow-val tolja az egy kocka akinek fogalma sincs a valós életrol
2010. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én is csak mértékkel nyomom, napi néhány órát ha van rá időm, egyébként igen, nekem is vannak olyan ismerőseim akik akár képesek 0-24 óráig (értsd: evés, ivás nélkül) játszani, mindent maguk mögött hagyva.

Érdekesség még az is, hogy én vagyok az iskola kockája, mert WoW-ozok. De majd ha megint mondja valaki, idézek néhány mondatot a fentebb leírtakból.

2010. nov. 7. 22:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha egyszer valaki elkezd wowozni, akkor nagy az esélye, hogy függő lesz, mivel rendkívül addiktív játék. Mondd azt is, hogy mennyi időt játszol átlagosan és akkor elhiszik, hogy nem vagy függő.
2010. nov. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
22:55, mondtam én már, de aki hülye az hülye is marad. Mindig az rá a válasz: "na persze, én is ezt mondanám"
2010. nov. 7. 22:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert az a közöndég aki azzal játszik, rendszerint hosszú de biztos távú szellemi leépólésre számíthat.
2010. nov. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Megérdemlitek mert függöséget okoz :D

Majd hamarosan jön a Guild Wars 2, úgyis áttérnek majd a legtöbben oda, szóval érdemes gondolkodni rajta :)


16/L

2010. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mert mindenkinek van saját élete és az a játék egy sz.r! én ennyit tudok mondani.
2010. nov. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!