Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munkaügyi központ, pálya...

Munkaügyi központ, pálya kezdő munkanélküli! Ilyenkor mi történik, mit csinálnak? (lenn részletesen)

Figyelt kérdés
Ha be vagyok jelentve pályakezdő munkanélkülinek, és a kiskönyvben van pár munkakeresési adat, de nem találtam munkát, akkor mit csinálnak? Mit kérdeznek, mit mondanak a központban a három hónapos ellenőrzéskor? Mennyi ideig tart ez az "ellenőrzés"? Lecsesznek? Foglalkoznak egyáltalán vele? Mi történik ilyenkor?
2010. nov. 8. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Én 9 hónapig voltam nyilvántartva. Az intézőm sose nézte mit írtam a könyvbe,csak kérdezte van-e valami. Aztán adott időpontot x idő múlva,hogy menjek vissza. Szóval gondolom intézője válogatja,de nem hinném hogy lecsesznének,pláne hogy pályakezdő vagy és most regisztráltál. Sok a munkanélküli,sajnos.

Azért drukkolok,hogy mihamarabb találj munkát! =)

2010. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2010. nov. 8. 09:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyébként mi a végzettséged?

Gyakran indítanak a munkaügyi központok különböző tanfolyamokat. Ha van olyan,ami érdekel,akkor jelentkezz rá. Addig is lekötöd magad,nem mellesleg ha valami olyan indul,akkor azt támogatják is. Fizetnek érte,ha jól emlékszem kb.35-40 ezer ft-ot. Csak vigyázni kell,mert ha nem jársz be rendesen és nem sikerül a vizsga,akkor vissza kell fizetned a pénzt. De érdeklődj a legközelebbi központban.

2010. nov. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Legutóbb, mikor voltam, csak valami húsfeldolgozó volt... :( Nincs végzettségem, 19 éves vagyok érettségi után, és nem vettek fel oda, ahová jelentkeztem, ezért most egy év kimaradt, de mivel cukorbeteg vagyok, kell a TB, és ahhoz be kell jelentkeznem munkanélkülinek.
2010. nov. 8. 13:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Értem. :)
2010. nov. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na majd holnap kiderül, mindenesetre kösz. :)
2010. nov. 9. 19:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit. :) Majd írj mi volt. Persze ha csak van kedved. :)
2010. nov. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak jövő hét szerdán tudok menni... -.- De majd akkor írok, mi történt. :D
2010. nov. 12. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!