Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék énekesnő (:?

Hogyan lehetnék énekesnő (:?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok . Nagyon sokan azt mondják, hogy gyönyörű a hangom, nagyon szeretnék valamilyen tehetségkutatóra jelentkezni (nem iskolaikra, már voltam azokon, tovább is jutottam, csak én kicsit híres is szeretnék lenni :) ), a Megasztárra egyébként majdnem jelentkeztem, csak miután elkezdődött a jelentkezés, pár nap múlva kórházba kerültem (azt most nem részletezném miért...), és szépen le is maradtam a jelentkezésről >_< X-faktor meg korhatáros...A Csillag Születik mikor kezdődik? Vagy valami más tehetségkutató? Előre is köszi a válaszokat :)
2010. nov. 8. 20:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, és lány vagyok
2010. nov. 8. 20:18
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Látom te is álomvilágban élsz még, mint a Patai Anna. Nem bántam, hogy kiesett, ilyen fiatalon suliban a helye, pont mint neked :)

A hangod meg változni fog hamarosan és máris nem lesz olyan szép :D


16/L

2010. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom de felesleges volt kiírni hogy lány vagy mert ha azt írod "Hogyan lehetnék énekes !NŐ!?" akkor ésszerű hogy lány vagy :) jah és az énekes nőt külön írják (asszem xD)
2010. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Én a helyedben okulnék Patai Anna történetéből.

Nézd meg,egy tehetség kicsi lánykáról beszélünk.Szép a hangja,jó az előadásmódja,de közel sem a legjobb.És fiatal is,nagyon.Láttad amikor kiesett?Szegény nagyon sírt és összetört,látszott rajta.Persze,ez nem meglepő.

Ő jelentkezett,hogy énekelhessen,de a kiesésre nem gondolt,ahogyan a szülei sem,mert ha gondoltak volna erre,akkor még nem engedik,hogy jelentkezzen.

Ha Annácska otthon maradt volna,iskolába járna és sokat gyakorolt volna a következő megasztárban sokkal nagyobb esélye lett volna a győzelemre.

Neked is ezt tudom ajánlani.Várj még pár évet.Gyakorolj sokat és élvezd ki,hogy még gyerek vagy.Hidd el,ha tényleg jó a hangod az nem fog elveszni,főleg ha gyakorolsz,tovább képzed a hangod!

15/L

2010. nov. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Második: Az énekesnöt egyben írjuk :D
2010. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
jah oké xD
2010. nov. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:) Az biztos hogy nem törnék annyira össze mint ő. Úgy jelentkeznék,hogy egyszer úgy is kiesek,ebbe bele kell törődni... Az viszont igaz,hogy még tudom fejleszteni a hangom :D Még most egy év alatt is sokat "fejlesztettem " :D
2010. nov. 9. 13:18
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Vannak zenei középiskolák, 14 évesen jelentkezz valamelyikbe. Van Budapesten, Pécsen, meg egy csomó más helyen. Mire elvégzed, megtanítanak úgy énekelni, hogy ne ess ki. Ráérsz tv műsorokba jelentkezni majd akkor, ha már elvégezted, és tényleg megtanultál jól énekelni. Nincs idegesítőbb azoknál a versenyzőknél, akik ugyan tehetségesek, de a verseny alatt próbálnak megtanulni énekelni, mert előtte még egy órát sem vettek énektanártól. Az éneklés egy szakma! Ha valóban énekesnő akarsz lenni, akkor vedd komolyan, és előbb tanulj, utána versenyezz.
2010. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gyakoriválaszok_560 ***** válasza:

Fúú de leszólják egyesek Patai Annát , ha neki Iskolában a helye akkor Szíj Melindának a TSZ-ben nem de bár ? Mindenkinek vannak kötelezettségei a gyerek az tanuljon a felnőtt az dolgozzon ! Szerintem ne azzal érveljünk hogy kinek hol a helye jelen esetben Patai Annának !

Amúgy meg abból a kislányból lesz még egy olyan énekes aki nemzetközileg elismert hangú lesz ! Mert ha Sz. Melinda lesz a csillag (miért ne lenne ő , van mellette egy roma férfi meg egy román lány , egyértelmű hogy egy cigányt nem fognak kikiáltani csillagnak... ) mit fog énekelni... ? Begyakorolt 20-30 dalt azt tudja azt jó napot... kapna egy hip-hop , rock stílusú zenét elsírná magát az biztos ! Nem akarom bántani se a személyét sem a rajongóit , de az édes kevés amit csinál-csinálni fog !

Feldolgoz pár B.Streisand dalt és kiadja majd a lemezkiadó és kb ennyi lesz a munkássága !

Patai Anna - hoz egyik kis csillag hangja sem ér fel !

K. Attila ugyebár roma elvből kivan zárva hogy Ő legyen a csillag ! T.Renáta meg amióta énekelte a Poker Face dalt...


Szóval a kérdésre válaszolva , ha van énekhangod , magabiztos vagy , tudsz idegen nyelveket biztos elismert énekes lehetsz ! De sztár (ilyen személy Magyarországon nincs csak annak titulálják őket) hát...

2010. dec. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Izééékeh11 ***** válasza:

szerintem az egyetln amit tehetsz,az hogy fejleszted a hangot,nyelvet tanulsz,majd kimész pl Amerikába,vagy valahová külföldre.Ott legalább lehetsz valaki.nem úgy mint itt,Magyarországon,ahol egy olyan énekes/énekesnő sincsen aki világhírű lenne .. max 1-2 de haggyuk már ... igaza volt az előttem szólónak,szíj melinda is elénekel pár barara streisand dalt azt csá ,de ha odatesznek elé egy pop vagy rock dalszöveget,elsírja magát és elkezd bocsánatot kérni meg minden...:D

szóval szerintem menj ki később külföldre tanulni,és ha tényleg olyan jó hangod van,akkor biztos tuti siker lesz belőled :))

13L

2011. jún. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!