Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lefordítanátok nekem ezt a...

Lefordítanátok nekem ezt a szöveget?

Figyelt kérdés

Üdvözletem küldöm Budapeströl 3 napot töltök itt megnézem a Parlamentet a Halászbástyát és a Margithidat.Nyáron megszeretnélek hívni és megmutatni a nevezetességeket például az Operát az álatkertet és a művelődési háza.

Csá


Ezt egy levél formátumban Név:xy


Köszi a segítséget


2010. nov. 10. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:

˙ɐzáႡ !sépőႨәʌűɯ ɐ sé ʇәʇɹәʞʇɐႨá zɐ ʇáɹәdo zɐ ႨnápႨéd ʇәʞәƃéssәʇәzәʌәu ɐ !uʇɐʇnɯƃәɯ sé !uʌíႡ ʞәႨéuʇәɹәzsƃәɯ uoɹáʎu˙ʇɐp!Ⴁʇ!ƃɹɐɯ ɐ sé ʇáʎʇsáqzsáႨɐႡ ɐ ʇәʇuәɯɐႨɹɐd ɐ ɯәzéuƃәɯ ʇʇ! ʞöʇႨöʇ ʇodɐu 3 Ⴈöɹʇsәdɐpnq ɯöpႨüʞ ɯәʇәႨzöʌpü


le van frdítva;)

2010. nov. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amilyen rémes a helyesírásod és fogalmazásod kérdezö, ezért annyit érdemelsz mint amit az elsö írt :D
2010. nov. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ულოცავენ ბუდაპეშტი გავატარე 3 დღე მე აქ შეხედეთ მეთევზე's ბასტიონი და პარლამენტის Margithidat. მინდა მოვუწოდო, რომ ზაფხულში და აჩვენებს ღირსშესანიშნაობები, როგორიცაა ოპერა álatkertet და საზოგადოებას.

Bye

2010. nov. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó megértettem fölöslegesen ne irkáljatok 2. kommentező nálad is van hiba szóval ennyit erről a szöveg megfogalmazásáról tanár diktálta.
2010. nov. 10. 15:58
 5/6 A kérdező kommentje:
bocs 1. kommentező
2010. nov. 10. 15:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem így diktálta a tanár.. csak te vagy ilyen hülye, hogy nem voltál képes normálisan leírni. Mert így nagyon értelmetlen és olyan mintha eleve egy fordítóból szedted volna a szöveget -.-


2. voltam.

2010. nov. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!