Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyfolytában azon jár az...

Egyfolytában azon jár az agyam, hogy hogyan kereshetnék több pénzt. Normális ez?

Figyelt kérdés
Minden gondolatom fölött átveszi a hatalmat ez a szorongás, és bele fogok őrülni, ugyanakkor a munkámmal és a karrieremmel elégedett vagyok, csak a fizetésemmel nem. Mit csináljak? Ti nem érzitek ezt egyfolytában? Soha nem éreztem magam anyagiasnak, de a céljaim elúszni látszanak még így is, hogy becsülettel dolgozom.
2010. nov. 11. 09:41
 1/6 anonim válasza:
100%

Normális is és nem normális egyszerre... Nagyon sokan törik ezen az agyukat (köztük én is), de nem lenne szabad mindenáron a pénzt hajszolni! Nem olyan rég majdnem mindenem elúszott egy bebukott üzletnek köszönhetően. Azóta újra azon jár az eszem, hogy hogyan lehetne többet keresni.

De próbálom sokszor elhessegetni a gondolatot, mert közben úgy elmegy mellettem az élet, hogy az apró örömöket észre sem veszem. Ezt a felgyorsult élet mellé "kaptuk". Legyen az a célod, hogy jól érzed magad a bőrödben és nevezheted magad szerencsésnek, hogy szereted azt, amit csinálsz!

2010. nov. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Réti bubuzér ***** válasza:
Olvasgasd egy kicsit a családi kapcsolatok témakört, és rá fogsz jönni, hogy milyen jó helyzetben van. Felesleges rinyálni azon, ami nincs, azt kell élvezni, ami van.
2010. nov. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Réti bubuzér ***** válasza:
* vagy
2010. nov. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha karriered van,akkor nem kereshetsz olyan aggasztóan kevés pénzt.Karriert ugyanis nem a minimálbért fizető munkahelyen szoktak csinálni az emberek.Lehet,hogy csak a céljaid túlságosan nagyok.
2010. nov. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A pénz szerepét sem túl-, sem alulértékelni nem jó. Önmagában nem boldogít, de a hiánya sok boldogtalanság forrása. Ha ebben a tekintetben rosszul állsz, akkor teljesen normális, hogy foglalkoztat. Sajnálnod nem érdemes magad, de a változtatás szándéka nagyon is pozitív érzés. Ha ezt a kérdést kipipálod az életedben, több időd lesz a fontosabb dolgokra.


Az élet tele lehetőséggel, hogy megoldd ezt a problémát. Ha írsz egy privátot és beavatsz a bizalmadba, szivesen segítek.

2010. nov. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat!


Végzős ügyvédjelölt vagyok, szakvizsga előtt állok, utána pedig az életem válaszút elé érkezik. Talán az ismeretlen és bizonytalan közelgő új miatt félek kicsit. Nem tudom, hogyan vessem meg a lábam ebben a telített szakmában komolyabb kapcsolatok nélkül és ez az, ami aggaszt. Családalapításról ábrándozom, ami jelenleg csak álom.

2010. nov. 11. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!