Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallottatok már a gothic...

Vox kérdése:

Hallottatok már a gothic (gót) szubkultúráról ha igen mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Én Gótnak tartom magam, és kíváncsi vagyok hogy ti milyennek láttok bennünket.
2010. nov. 11. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:

alapvetően ugyanúgy egy divatirányzat mint a többi. nekem nincs vele bajom. az industrial goth zenét még szeretem is olykor. bárt őlem sem áll oylan távol, én nem vagyok goth, én egy nemtommivagyok igazából, de világ életemben deviáns voltam. egy szélsőséges divatirányzat. sejtem a divat szóra majd felkapod a fejed és kézzel lábbal kapálózni fogsz hoyg nem ez nem az... de. az. ami a külsőt illeti mindenképpen. a gondolkodás is az valamilyen szinten, de ebbe már nem mennék bele.

a legtöbb ember megbotránkzoik a gothokon, mert még nem értik hogy ez az egyik céljuk, másrészt hogy ez nem baj.

az olyanokat - és itt már nem cak gothról beszélek, bármely szélsőséges stílusról - viszont utálom akik éretlenek hozzá, és próbálják eladni magukat mint überjofej aki midnenkinél mindent jobban tud az adott szubkultúráról.

2010. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát én úgy tudom a gót szubkultúra korai szakaszának jelmondata volt hogy: "A divat nem divatos többé!" szóval szerintem ez a trendektől való elfordulásról, az egyéniségről szól. Senki nem akar belőle divatot csinálni, vagy aki igen az már nem tekinthető gótnak.
2010. dec. 30. 14:21
 3/3 Black in the dark válasza:
Huh elég régen jártak már erre.. De azért elmondom a véleményem.Szerintem a gothic stílus egy életérzés olyan mint egy könyv nem a borítót kell nézni hanem olvasd el a történetét, úgy él ahogy ő szeretné (azaz a saját szabályai szerint).Az előző hozzászólónak üzenem hogy nagyot tévedett a ghothic szubkultúráról kapcsolatban ennek nincs köze a divathoz és nem is volt és nem is lesz . Én kifejezetten komálom a gótokat jó pár ismerősöm van. De egy biztos.... ők nem gonoszak, csak a halandóság áldozatai !
2012. júl. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!