Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Önkormányzati bérlakásból...

Önkormányzati bérlakásból kitehetik ezért az embert?

Figyelt kérdés
Barátnőm egy önkormányzati bérlakást bérel. Én nem lakok nála, de amikor nála tartózkodtam volt hogy kiabáltunk, veszekedtünk hangosan. Ezt a szomszédok sérelmezték és gyűjtöttek 5 aláírást ellenünk. Kérdésem az lenne hogy megússzuk egy figyelmeztetéssel, vagy egyből kilakoltatnak?

2025. aug. 19. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Igen. Tanuljatok meg viselkedni és normális ember módjára megoldani a nézeteltéréseteket.

Francnak se kell irritáló, kiabáló szomszéd.


Ha az ember otthon van, szeretne pihenni, saját dolgaival nyugiban, csenben foglalkozni.

2025. aug. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Remélem, azóta már piaci alapú lakásban éltek, vagy saját tulajdonú házban.
2025. okt. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Igazolvány képet hol tudok csináltatni ahol egyből odaadják?

Kellene igazolvány képet vinnem egy helyre hétfőn. Hova tudok menni ahol egyből odaadják a képet?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!