Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Kuroshitsuji-ban Grell fiú...

A Kuroshitsuji-ban Grell fiú v lány?

Figyelt kérdés
Ezt eddig nem tudtam eldönteni^^
2010. nov. 15. 18:27
1 2
 11/18 anonim válasza:
Fiú, szerelmes Madam Redbe, de rá van állva Sebbyre.. :D kicsit identitás zavaros :D
2012. máj. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
0%
Szia. Én most néztem végig a Kuroshitsuji-t. Grell 100%-ban nő. Mondta is miután megöli Madam Red-et. Bár az tény és való, hogy úgy viselkedik mint egy férfi, de a lényeg, hogy nő.
2013. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Utolsó: Te biztos, hogy az animét nézted, és nem másra figyeltél? Grell férfi, totál meleg, de férfi.

Plusz, ha az anime nem lenne elég, a wiki sosem téved. :)


[link]


Igen, a Male férfit jelent. :D

2013. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

ez a "ki akarom hordani a gyerekedet" tényleg durva volt.

Az első évad 11. részében Ciel azt mondta/gondolta (nem tudom melyik), hogy "Ez a férfi kezet emelt Madam Redre".

Azután ugyanebben a részben Grell azt mondja: "Nem vagyok az a fajta olcsó nőszemély, akit megvehetsz pénzen"

Szerintem férfi, de az a fajta lelki beteg, aki úgy érzi legbelül, hogy nő. Mint Seiko a Love*Com-ban. "a Jóisten egyszerűen elszúrta a testem".

Szerintem valami ilyesmiről lehet szó.

2013. máj. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
ja férfi :D csak totál meleg de am van egy kép is: [link] ilyen lapos mellű lány márpedig nem létezik tehát férfi de szentem amúgy is látszik rajta lehet hogy pár évvel később irok de unatkozom xD
2014. jan. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 leyla113 válasza:

ezen már én is gondolkoztam.....

mindenesetre szerintem valószínűleg pasi. asszem....

2014. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Férfi testben él, de én nőnek sorolnám, hiszen ő annak érzi magát. :) Én mondjuk bele vagyok esve, és nem tudom, hogy fiúként, vagy lányként. XD

13/L

2015. okt. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Fiú, csak lánynak érzi magát. :D

Magát lányként emlegeti, de mindenki más fiúként.

A szinkronszínésze is férfi.:)

Amúgy amíg nem ismertem ezt az animét, én is azt hittem, hogy lány..

Ahh Grell, szerelmem <3<3

13/L

2017. nov. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!