Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha veszek néhány dolgot...

Ha veszek néhány dolgot (csoki, keksz, tusfürdő) a sparban és azzal több boltba is bemegyek utána miért nem csipog a kijáratnál? Vagy élelmiszerboltban ( spar, coop, cba) nincs is mágneskapu?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
nem mindenhol van de ahol igen, ott azért nem sípol be mert a termékek benne vannak a gépben, vonalkód szerint és ha a coop-ban fizetsz akkor ott a gép beveszi h az ki van fizetve így viheted, ha azzal átmész a sparba ott azért nem sípol be mert az a termék/kód nincs benne a gépben
2010. nov. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem... azért nem sípol be mert az olcsó élelmiszerekre a Spar-ban nem raknak lapszekut magyarul nincs semmi amitől a mágneskapu elkezdene sípolni... Auchan tesz még az orbit rágóra is ráadásul úgy hogy nem is lehet észrevenni.. :P
2010. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1,lehet a boltba nem kapsz olyan amit megvettél a másikba

2,elvileg minden koddal van és más bolt cuccával nem csipog be(persze van kivétel,de eddig én általában ruházati boltban hallottam ilyenről.)Én azért viszem magammal a számlát mert nem lehet tudni,elég kellemetlen lehet ha még neked kell bizonygatnod h nem is ott vetted.Mágneskapu amugy "majndem" minden boltban van már.

2010. nov. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem, meg néhány ismerősömnek is a Deichmannban vásárolt csizmám tavaly többször is becsipogott a Rossmanban. Már tudta a biztonsági őr amikor beléptem, hogy a csizma lesz. Kérdezte Deichmannban vettem? :D
2010. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A rossmannban elég feltünő a kapu a kijáratnál, meg a coop-ban is, de a spar-ban nem látni. Legalább is ahová én járok. Azt a "lapszekut" a pénztárnál észrevenném ha levennék vagy rajtamarad? Gyümölcsökön tuti nincs olyan:)
2010. nov. 16. 21:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Mágneskapu mindenhol van már, csak a kis falvakban nem.

Egyébként az ilyen nagy üzletekben mint az Interspár nem raknak az élelmiszerekre csipogót, max a ruhákra ha azt is árulnak.

2010. nov. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!