Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Samsung vagy Nokia?

Samsung vagy Nokia?

Figyelt kérdés
:D
2010. nov. 17. 20:38
 1/4 anonim válasza:
sztem inkább Nokia!! tovább bírja :P
2010. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Samsung

érveim mellette:

-operációs rendszer android/bada(nokia ezzelszemben symbian s60 symbian 3 ami eléggé elavult)

-kijelző!(1 es készülékekben amoled kijelzö van ami 16m szint kezel nem törik, 0,55mm vastag és ha ráversz kalapáccsal a kijelzore akkor sem lesz baja)

-dizájn anyaghasználat (vegyük pl a galagsy spicát )ezzel szemben a nokia semmi

-kamera (a samsung már 8-12.1 mp-s kamerákat is kidob amik tökeletes képeket produkálnak)

nokia érvei

megbízható és hoszúéletű

jó anyaghasználat ami a legluxusabb érzést kelti az adott kategoriaban

2010. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

világéletemben nokiát akartam venni. Erre most van egy sony ericcson P1i. Maximálisa megvagyok vele elégedve, nemondom hogy az SE a mobilok mobilja, de ez bevált, igaz már több éves.

Samsung egy picit parasztvakítósnak tartom. Vagy inkább tartottam. Mert ma már annyira befutott, hogy nem lehet rossz anhh.

A Nokia meg pont az ellenkezője. Eleine űber volt, de most sztem nagyon sokat vesztett a vevőkörből. és lassan sztem a minőségből is fog. Vag ymár most is? Szte csak az árát kell megfizetni. És ahogy előbb is írták, S650-as opsys már nem "menő". Ahogy nézem a windows is elnépszerűtlenedett, ma már az android hódít.

2010. nov. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nokia,nekem van egy 2330 classicom, 1,5 +éve használom és semmi baj nem volt vele.
2011. okt. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!