Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan? Sok választ kérünk....

Hogyan? Sok választ kérünk. Bunkók kíméljenek

Figyelt kérdés

14vagyok lány Legjobb barátnőmmel elhatároztuk, hogy megváltozunk.

Ez azért lenne fontos, mert nincs önbizalmunk:(

Nem merünk fiúk közelében lenni, zavarba jövünk és nem merünk megszólalni.

Aki nem helyes és nem tetszik nekünk és ott van a társaságunkban azzal semmi probléma.

Eléggé hasonlítunk sokak szerint..mindig kérdezik hogy "testvérekvagytok"? És tudnátok tanácsot adni, hogyan oldódjunk? Nagyon jó lenne végre valamilyen sráccal ismerkedni:)

Köszönjük előre is a válaszokat:)


2010. nov. 17. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
egy jó tanács,én igy csinálom: minden reggel amikor felébredek,belenézek a tükörbe,és elmondom magamnak,hogy én ilyen szép,én olyan szép vagyok,ügyes vagyok,mindenki szeret és szépnek látnak,stb...ezzel kezd a napod:)Nekem nagyon bejön.21L.
2010. nov. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszii szépen:)
2010. nov. 17. 21:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy meglegyen az egészséges önbizalom, anélkül nem tudtok feloldodni. De ennyi idősen én is ilyen voltam, sőt még rosszabb:)ha meg is szólaltam fiú társaságban, csak dadogtam. Most 24 vagyok, és semmi problémám nincs azzal, hogy beszélgessek bármilyen sráccal. Úgyhogy kitartás lányok! Szedjétek össze magatokat. Gondoljátok azt, hogy nem vagytok különbek a helyes srácoktól. Meg még annyi hozzá fűznék, hogy nem biztos, hogy pont egy nagyon helyes sráccal fogtok bepasizni. Idővel rájöttök, hogy a külső nem minden. Fog még meglepetés érni titeket:)
2010. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Háát..a mai fiataloknak.. külső is számit:) :D

Én szeretem az olyan srácokat akik nem külsőről itélik meg a lányokat.

Mivel nem vagyok egy modell alkat, de nem is vagyok ilyen húú de duci, legalábbis szerintem,egy fiú se jön oda hozzám/hozzánk.

Sok fiú azzal baszogat hogy nézek ki.. pedig szerintem nem vagyok ronda.

2010. nov. 17. 22:06
 5/6 anonim ***** válasza:

"Sok fiú azzal baszogat hogy nézek ki.. pedig szerintem nem vagyok ronda."


ha negativ jelzéseket kapsz, akkor elképzelhető, hogy ebben tévesen ítélted meg magad.

2010. nov. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 14 évesen még annyira ráérsz a fiúkra. Sok-sok éved van rá.

Másrészt, a fiúk ilyen korban még olyan gyerekesek. Tudvalevőleg a lányok sokkal gyorsabban érnek. Tehát, ha egy magad korabeli fiú azt mondja, jaj, de ronda vagy, az igazából az égvilágon semmit sem jelent. Ő még lehet, hogy nem nőtt ki abból a korból, amikor jól meghúzgáljuk a kislány haját, ha tetszik.


Azt egyébként nem nagyon értem, hogy 14 évesen miért akartok pasizni. lehet, hogy meg fogsz bántódni, de még gyerekek vagytok. Most kell "kitalálni" magatokat. Végiggondolni kik is vagytok, mit szeretnétek az életben, mik az értékek és mik nem azok, gondolkozni az élet nagy dolgain. Ehhez szerintem inkább barátnők, mint fiúk kellenek.

Szerintem csak éljetek és használjatok ki minden alkalmat, amikor megismerkedhetek akár fiúkkal, akár lányokkal. És nem kell parázni.

2010. nov. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!