Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapest melyik kerületei...

Budapest melyik kerületei számítanak jónak közbiztonság vagy élhetőség szempontjából?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Élhetőség szempontjából a bővebben vett belváros kerületei. Kérdés persze, mit tartasz te élhetőnek. (V., VI., VII., I., XI.)

Közbiztonság - szerintem nincs lényeges különbség városon belül. Ahol több az ember, ott az esély is nagyobb a történésekre.

Üdv, HajDoktor

2010. nov. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az elsővel azért nem teljesen értek egyet. A második kerületben láttam fél napig egy elég jó kocsit, aminek elfelejtették felhúzni az anyósülési ablakát. Senki sem bántotta. Próbáld ezt meg mondjuk a Dankó Pista utcában :)


De hogy a kérdezőnek is válaszoljak: A 13. kerület például nagyon sokat fejlődik. Vagy a 11. Szerintem ezekben jó lehet lakni. Na nem a Váci vagy a Bartók Béla úton, de vannak csendesebb ki utcák ahol azért még jó a közlekedés. Persze az 1. és 2. kerület sem rossz:)

2010. nov. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én Óbudán (III.) születtem,sokáig ott is éltünk (Először Fényes Adolf u.,aztán Bécsi út),fogjuk rá hogy viszonylag zöld,meg hegyes dombos,ott a Duna part...viszont ott is vannak cigány környékek.

Már egy jó ideje átköltöztünk Pestre (Zugló,Hungária krt.) és megmondom őszintén én sokkal jobban szeretem Pestet,és elvileg Zugló a legzöldebb kerület,ez szerintem is így van.Rengeteg park van,ott a Rákos patak,Városliget,stb.Plusz több minden van itt.Valahogy pörgősebb a pesti oldal.Persze itt is megvannak a züllötteb környékek (Bíbor u,Várna u,Utász u,Bosnyák tér körényke stb.) de ezeket leszámítva én szeretek itt lakni.

Egy ideig Kelenföldre (XI.) jártam suliba,az is jó környék,csak nekem kicsit élettelen. Budafok (XXII.) egy elég jó környék,sőt mondhatni elit,gyönyörű házak vannak ott.De az már elég falu jellegű,fent a hegyen,buszok fél óránként járnak,bolt se minden sarkon van.

A környező kerületekről tudok még beszélni,Anygalföld (XIII.) egész jó,Újpalota (XV.) sem rossz csak elég panel kerület.

Ahol sohasem laknék,VII.,VIII.,X.,XVIII.

2010. nov. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
előző, én is óbudán lakom, és a legdurvább élményem az itteni romákkal, hogy néha láttam párat. nem vicc, nem tudom milyen gázos környékekről beszélsz. zugló az egyik legrosszabb környék közbiztonság szempontjából. még csepelen is kevesebb az attrocitás... kérlek említs meg pár óbudai gázos környéket! (nem III. kerületit, óbudait!)
2010. nov. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Zugló miért lenne az egyik legrosszabb környék?

Laktál már itt?Én laktam Óbudán,bocs. ;)

Egyébként meg kíváncsi lennék h nálad mi a különbség Óbuda és III.ker. között??

2010. dec. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
azt se tudod hol laktál, csak hogy a 3. legrosszabb közbiztonságú zugló jobb annál. grat.
2010. dec. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
Na ezt úgy birom , megszólalt a nagy man :( "cigány környék" ) pesten sorolhatnák egy párat hogy hol vannak, és kit zavar?! na de most őszintén, hátha valaki így áll hozzá annak van sajnos féllni valója, érdekes én jó magam nem vagyok cigány, de én nem vettem észre hogy ők kezdeményeznék a bűnözéseket. Jó ember nézd már meg a hiradókat hogy tele vannak bankrablással , és ezt leszögezem hogy nem cigányok csinálták :) meg stb meg stb... vannak köztük rosszak aláírom, na de azért sokan , nem , és nem kéne azért ilyen megnyilvánulás hogy cigány környék, miért akkor te Óbudán akkor te a proli környéken laktál, na ez hogy tettszik, hát a lábamat benem tenném , oda , csúf , órmotlan, a közlekedése, is szar , ha már városban akarok lakni akkor az ne vidékhez hasonlítson , hanem városra, a másik meg az, ha jól érzem magam azon a környéken, akkor pont magasról leszarom hogy hány cigány él ott :) pesten egy kerület nincs ahol ne lennének, na de a cifrább emberekről ne is beszéljek ugye . Még szerencse hogy nem vagyok fajgyülölő :) jól is néznék ki civilbe ember :) Hát gratulálok neked mondhatom, remélem ezért a véleményért, egyszer megkapod a sorscsapást , utálom a gerinctelen fajgyülölőket :(
2013. okt. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
de hogy a kérdéshez is kapcsolódjon valami, a legbiztonságosabb környék az a 14, 6, 8( már mostanában) Buda az drága rész, és ehez nem kell feltétlenül hogy elit legyen . Pest az olcsóbb rész és a megélhetőbb, és az élettel telibb :) de azért még ide írnám neked, hogy a 7 se rossz , meg a 13 se , na amivel nagyon vigyázni kell, az a 9, 4 , 16, 10.ker( ezen belűl hős utca stb) annyira nem gáz de éjjel nem ajánlatos egyedűl sétálni rajta még ha valakinek nagy is az önbizalma. kb ennyi lenne az én véleményem szerint
2013. okt. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
12. kerület. Főleg Magasút és a Csillebérci Üdülőtelep és környéke. Igaz, nagyon drága is.
2015. szept. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!