Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cod4 singleplayer multiplayer...

Cod4 singleplayer multiplayer mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Felraktam a cod4-et felpatcheltem 1.7 ig meg crackeltem 1.7-es crackel inditom bejön a cod4 kis háttere, és anyi,2 másodperc mulva eltünik

Az sp-nél is meg a mp-nél is ha valaki tud segíteni? lécii irjon


2010. nov. 20. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
frissíts vidkártya drivert.
2010. nov. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Frissitetem, de semi ugyan ugy, kilép, volt 1 párszor mikor a menübe be engedett de utána kilépet,

de azért köszönöm segítséged!

2010. nov. 21. 11:50
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg vedd meg a játékot és nem lesz ilyen gondod. kis csaló!!
2010. nov. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előző te nagyon intelligens lehetsz,kb a megjelenés óta tolom törttel és semmi baja:(:S
2010. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de akkor senki sem tudja mi a baja? 4x raktam ujra, levirusirtoztam a gépet, mindent, ráraktam 2x a C: -re a D: meghajtóra, de besejön, 100-bol 1x bejön, és akkor is kilép, semii error semi, ha valaki tud valamit irjon léci, meg már 2 fajta cod4-et raktam fel , a gépem birja, szoval azzal nem lehetgond
2010. nov. 22. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a gond!!! a probléma hogy egy másik cracket kell keresni hozzá, nekem úgy sikerült :)
2011. máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!