Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálod azt ha az iskolában...

Utálod azt ha az iskolában úgy osztályoznak ami "pofára" megy?

Figyelt kérdés

Vagyis veletek már fordult elő olyan eset amikor a tanár(ok) úgy osztályoz(nak) pl. tesiből hogy akit kedvelnek azok hiába csinálják rosszul jobb jegyet kapnak mint aki ugyan úgy csinálja? Vagy más tantárgyból? Sztem sokszor még annak is rosszabb jegyet adnak akit se nem utál se nem kedvel a tanár vagyis közömbös.

Pl velem előfordult hogy tesin osztályoztak , volt egy kövér gyerek aki rosszul csinálta szemmel láthatólag 4-est kapott, egy másik gyerek aki jobban csinálta meg 3/4-edet kapott., Most milyen már ez?


És akkor panaszkodni meg nem lehet mert fél a diák hogy a tanár megszivatja.....nektek mi a véleményetek? Fordult már ilyen elő veletek ? vagy átéltetek ilyet?


Minden érdekelne:)


2010. nov. 20. 17:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem csak tesin, más tantárgyból akár.
2010. nov. 20. 17:56
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már ilyenben részem.. A régi padtársammal egy töri dogán 2 rövid válaszos feladathoz ugyanazokat a válaszokat írtuk, szó szerint, de tényleg csak 2-höz. A többit nem együtt csináltuk.. Erre a tanár neki kipipálja mindkettőt, az enyémet meg áthúzza. Mondom anyád. De nem szóltam, mert mi van ha pont nem jó, akkor meg a padtársamnak is áthúzta volna.. Szóval maradtam magamnak mérgelődni :@

Mindig is utáltam azt a nőt...Meg tudnám fojtani egy kanál vízben :D

2010. nov. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Huh ez tényleg durva :O
2010. nov. 20. 21:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 kedvenc van az osztályba és pl.Coopernél a barátnőm 170 kört futott ők meg 140et de azt mondták hogy rászámoltam a barátnőmnek és hogy mi az hogy ő többet tudott futni ( talán azért tudott mert nem állt meg percenként hogy ő mindjárt meghal,figyelem felkeltés gyanánt) és erre a tanár beírja nekik a 140et barátnőmnek meg 112-őt..Ez milyen már?Meg töriből az egyik csajnak 3-as dogája lett volna (50-ből 35-öt ért el,és 37-től négyes.) a tanár talált fél pontot és megkapta rá a négyest mert imádja azt a csajt.Mégis milyen már ez??? Én tanár létemre biztos hogy nem kivételeznék-.-
2010. dec. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem a legfiatalabb kérdés ez, de MUSZÁJ írnom, mert itt szinte csak ilyen tanárok vannak.

Ha már a dogáknál tartunk, velem is volt olyan, hogy ugyanazt írtuk valakivel (nem voltunk padtársak), erre ő megkapta a pontot, én meg nem. De másokkal is előfordult már ez.

Vagy pl. félévkor két csaj állt csont négyesre fizikából, erre az egyiknek megadták az ötöst (megjegyezném, hogy az a csaj most is kitűnő lesz, pedig két fontos tárgyból is négyes az átlaga), a másiknak meg nem.

De a kedvencem a kémia tanár. Ő maximálisan pofára megy. Egyik o.társamnak is megmondta, hogy neki 3.5-re is ötöst adna. Volt példa arra is, hogy az első jegyzőkönyvnél az egyik gyerekkel ugyanolyat csináltunk (vagyis tartalmilag volt ugyanaz), csak ő kicicomázta, szépen kiszínezte, ezért ötös osztályzatot kapott, én meg négyest. Mondanom sem kell, hogy helyben anyáztam pár sort és azt is leszartam, hogy hallja a tanár...

Van még jópár ilyen jellegű szösszenet, de hirtelen csak ennyi jutott eszembe. Szóval ez van. Jó, mi?

2011. jún. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó hát. Én sem értem az ilyenek minek mennek tanárnak...Főleg amikor már az egész osztály tudja h van 1-2 ember akivel kivételezik vagy h pofára meg kedvre megy
2011. jún. 11. 15:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Na, ez meg a másik. Nem tudom, mire jó nekik, ha megutáltatják magukat a diákokkal...

És akkor azt még nem is meséltem, hogy az én fejemet annyira nem bírja a fizika tanár, hogy órai munka egyeseket vágott be nekem a (szószerint) semmiért. A föci tanár is hasonlóképpen viszonyul hozzám, ugyanis ha nem panaszkodtam volna az ofőnek, simán egyest adott volna, amiért felálltam pár másodpercre, mert nem láttam a táblát (hozzátenném, hogy senkit nem zavartam meg ezzel, mert az utcsó padban ültem).

Na, az ilyeneket sem tudom megérteni.

2011. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én azért utálom az ilyeneket, mert a mérgüket is a gyereken töltik ki. Nekik pár egyes és megnyugodnak, de nem gondolnak bele hogy a gyerek tanulmányi eredményét és a továbbtanulási lehetőségét cseszik el vele. Speciel azzal sem értek egyet hogy a gyerek nem mer panaszkodni....és miért? mert a tanár megszivatja....ez aztán az igazságos oktatási rendszer....


Amúgy nem csodálkozom, menj egyszer be a padagógiai fősulira, meglátod miylen emberek ülnek ott, manapság mindenkiből lehet tanár.

2011. jún. 11. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!