Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elena kit valaszt? Damon...

Elena kit valaszt? Damon kivel jön össze? Katherin hogy jön vissza?

Figyelt kérdés

teljesen megzavarodtam

olyakat olvastam,h visszajön katherina,és leszurja stefant!nemtudom mi ebben az iggaaz xO xO

és egyaltalan hogyan jön vissza katherin

Damon kivel jön össze/ valaki letudnA irni,h mik lesznek itt! mert nagyon kivancsi vagyok mar,mert par reszt kihagytam,most nagyon elkezdett erdekelni.köszi


amugymeg Damon + elena !)


2010. nov. 20. 20:05
 1/3 anonim válasza:
Ha pár rész kihagytál, a moovie.hu-n fent van az összes, és még a 2. évadból 9 rész!
2010. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi:)

de én inkább a köv. részekre vagyok kivancsi,de azert köszi a cimeket,talan majd egyszer rakattintok :)

2010. nov. 20. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem nézted meg eddig akkor elmondom, h Katherine úgy jön vissza, hogy egyszer csak úgy dönt, h hopp itt vagyok xDD Így működik Kate agya :) Stefant csak 1 kicsit megsebzi egy vassal pontosabban átszúrja rajta mert felidegesíti xD
2011. febr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!