Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Örültök hogy Dorka esett ki...

Örültök hogy Dorka esett ki az X Factorból?

Figyelt kérdés
Te kit ejtettél ki volna? Tomit vagy Dorkát?
2010. nov. 20. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Azt se tudom ki az XD inkább nézzétek a valóvilágot,ott többet lehet röhögni :D
2010. nov. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
70%

én nem..

nekem Dorka volt a kedvencem.:(

bár Tomi is jovolt. kiváncsi leszek kifog legközelebb kiesni.


ValóVilág is jó:D

2010. nov. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem mondom, hogy örülök, mert igazából Dorkát is (és mind a 7 énekest) szeretem, de Tomi az egyik kedvencem, úgyhogy örülök, hogy jövő héten is láthatom/hallhatom :)
2010. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Én Dorkát nagyon hamisnak tartottam egészen a mai napig. Most olyan jól énekelt, hogy még a hideg is kirázott, szép, tiszta hangja volt, és a magas hangokat is nagyon szépen kiénekelte.

Szerintem ma ő volt az egyik legjobb. Nem neki kellett volna kiesni.

2010. nov. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Dorka volt a kedvencem, most is az. Tominak kellett volna kiesnie, nekem ő valamiért sose volt szimpatikus :S de ilyen az élet...
2010. nov. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, mert már 1. pillanattól sem tetszett, el sem tudom képzelni, hogy jutott el idáig.
2010. nov. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Igen, bár teljes mértékben igaza volt mindenkinek h nagyon szépen fejlődött. De jelenleg abba a pillanatban ő volt a leggyengébb:)... megjegyzem mult héten is őt küldtem volna haza a non stop helyett :S ..
2010. nov. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!