Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nézed a ValóVilágot?

Nézed a ValóVilágot?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Győzike, Benkő, Voksán Virág --> ez azt hiszem mindent elmond a színvonaláról.
2010. nov. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
De nem ám!
2010. nov. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Isten őriz..Nem butítom magam...Inkább a Sprektum,vagy National Geographic csatorna mint ez a szar!
2010. nov. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Egyetértek. Kiszel Tünde után Benkőt rühellem a legjobban. Ha egyszer ezt a kettőt a kezem közé kapnám elmondani se merném mit tennék velük. Én ma belenéztem az újba. Hát az az igazság, hogy nagyon jól felépítették jó műsorvezetőket találtak nagyon élvezhető. Könnyen rákaphat az ember. Kiváló munkát végeztek ezt el kell ismerni. Ha sikere lesz akkor el lehet mondani hogy megérdemelten lett az. Vigyázzatok vele mert könnyen fog fertőzni. Én ehelyett majd inkább az Európa liga Bajnokok ligája és bajnoki meccseket fogok nézni van 6 sportcsatornám választani lehet.
2010. nov. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos mostmár minden műsorban az ilyen "celebek" vannak és én ezekre nem vagyok kíváncsi.Pl. a Benkő, hogy ugrik meztelenül a medencébe meg stb...Inkább tettek volna be ismeretleneket, hogy legalább izgalmas legyen mivel őket még nem ismerjük.De hát ez van...:S
2010. nov. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. nov. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
78%
ismeretlenek vannak benne..-.-
2010. dec. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nézem, ha épp ráérek.
2010. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
56%
Igen, nézem, mondjuk múlt héten nem sokat láttam belőle, mert mióta Olivér kiesett, egy kicsit laposabb lett, de a kiválasztások, kihívások így is megvannak. Talán ha eltávolítanak bentről egy-két egyént, akkor majd újra felpörög a dolog, én most leginkább a humort hiányolom belőle, ami Olivér eltűnésével szintén eltűnt, legfeljebb Alekosz mond néha jókat, a többi olyan, mint aki citromba harapott csak veszekedni meg nyavalyogni tudnak.
2011. márc. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem,nem néztem 1 percet nagyjából végig bírtam nézni és az összes benne lévő alul iskolázott barmot akiknek ennyire kell a pénz csak sajnálni tudom.
2011. júl. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!