Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy sima füzetem, milyen...

Van egy sima füzetem, milyen külsőt csináljak neki?

Figyelt kérdés

na elmagyarázom:D

sima egyszerű kék füzetem van, nincs rajta minta, és szeretnék rá rajzolni valamit. valahogy kiszeretném disziteni, de nincs ötletem..

segitenétek?


2010. nov. 22. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
ha láény vagyok,akkor körömlakkal szivecskéket rajzolhatsz rá,esetleg rúzsfoltok:) színes csillogóstollal virágok,rá a neved,matricákkal is díszítheted akár:)
2010. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerezz be matricákat, posztereket, vagy indigót. Az indigóval kopírozhatsz rá valami szépet ha találsz, aztán tollal átrajzolhatod. Ha lány vagy virágokat is rajzolhatsz, ill. sztárok nevét, szivecskét, csillagot, vagy amit szeretsz. Ráírhatod milyen füzet szép betűkkel, és úgy díszítheted(pl. ének füzet ráírod valami széppel, hogy ének füzet, és alája ÉNEK, vagy KORNYIKA.) XD Mivel magam is lány vagyok, nem tudom mit rajzolj, ha fiú vagy.

Írd rá, hogy milka!

:D

2010. nov. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm, ez jó ötlet, de én valami visszafgottabbra gondoltam, csak fekete filctollal akarok rá rajzolni:)

de a rúzsfolt jó ötlet, azt megcsinálom feketével

2010. nov. 22. 21:56
 4/10 A kérdező kommentje:

ja amugy lány vagyok:D

hú a másodikban is vannak jó ötletek, köszi

2010. nov. 22. 21:57
 5/10 anonim válasza:
A rúzs kenődni fog és olyan lesz körülötte, mintha zsírfolt lenne, mert elég nagy a zsír tartalma, én azt kerülném. De akár fekete rózsa mondjuk a filccel?
2010. nov. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem fog kenődni! nekem is így van,és semmi baja:)
2010. nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ja nem ugy gondoltam, hogy rúzzsal csinálom, hanem keresek egy rúzsfoltról képet, és rárajzolom filccel

rózsa is jöhet:D

akkor sok kis rajz lesz rajta

2010. nov. 22. 22:01
 8/10 A kérdező kommentje:
amugy nincs fekete rúzsom, nem tudnám megcsinálni :)
2010. nov. 22. 22:02
 9/10 anonim ***** válasza:
fekete rúzsfolt+ fekete rózsa= nagyon szép:) nekem is megcsinálod?
2010. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
aha küldd a füzeted:DD
2010. nov. 22. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!