Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Havi 1-2 vicces cigi milyen...

Havi 1-2 vicces cigi milyen károkat tud okozni?

Figyelt kérdés
(akár hosszú / rövid távon)
2010. nov. 22. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
a cigi nem vicces, amiért ezt írtad nem éred meg a holnap reggelt!
2010. nov. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvileg asszem úgy van, hogy 3 hónapig benne van a szervezetedben, akkor is ha csak egyet szívsz.. De nem mondom biztosra, ezt csak valahol hallottam/olvastam. Szóval hiába mondod azt hogy csak havonta 1-et szívsz, akkor is már rendszeresen füvezel, szóval ja..;)
2010. nov. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy hónapokig kimutatható. Egyébként szerintem semmi bajod nem lesz belőle.
2010. nov. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
igazából semmit. azon kívül, hogy elhagy az asszony, hogy undorító narkós vagy, viszi a gyereket, és a házat. mást nem tapasztaltam, pedig már évek óta szívom alkalmanként. :)
2010. nov. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem: 1-2 cigi hónaponta már "sok". Ezalatt azt értem, hogyha rendszeresen szívsz(mindegy mennyit és mikor, hogy) akkor egyre jobban rászoksz. És az már "súlyos". Várj, lenne egy kérdésem: hány éves vagy? Mer ez attól is függ, na meg, hogy egyáltalán bírod-e anyagilag. Sokkal normálisabb dolgokra el lehet költeni azt a pénzt.. Na jó most eltértem a lényegtől: 1-2 (nem vicces) cigi nem okoz kárt, de nem fogod tudni megálni, hogy ne szívj többet egy idő után. Ugyhogy szokj le vagy mit tom én. NE SZÍVJ!
2010. dec. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
tudsz szerezni nekem is?
2012. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#1

Azért vicces cigi, mert füves

Ez a másik neve a füves ciginek

2019. jún. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!