Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít ez a...

Csak engem idegesít ez a fajta írás stílus?

Figyelt kérdés

"Kepzeljetek, tegnap anyosommal kivalasztottunk egy csodas masinat a babónak!!!!!!!!!!!!!:-))))))))))))))))))) Hazavittem ferjemhez, o is nagyon orult neki. Otthon a kicis mar jatszott is vele!Hehe!:-DDDDDDDD Ejszaka kikellett mennem, mert majdnem bepipiltam, parom persze egybol erezte nem v agyok ott mellette :-))))))))))))))) Sok boldogsagot szeretnek kivanni a kicsi 3. honap 2. nap 5. porajanak evfordulojara!!!!:-DDDD Sajnos a babo nem tudta lenywlni a tejcimet :-((((((((((((((((( " stb...Ű

Engrm ez a :-) és társai irritál elléggé, meg az egész stílus, titeket nem? :S


2010. nov. 23. 15:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Hát elég gyorsan kaptam válaszokat.


Ha nem tetszik, ne olvasd el az ilyen kérdéseket!

WTF? Tele van az oldal vele.

Nem mérgelődöm rajta, de nekem ez a stílus valahogy ellenszenves.

2010. nov. 23. 15:33
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekem teccik!!!!!! XDXDXD Sztem k meno!!!! :DDDXDXD Minjart lajkolom is!!!! ;)))))))
2010. nov. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
71%

Jajj hát ez a hivatalos kismamaszleng :D

Nem tudom miért de aki terhes lesz egyből átmegy imbecill idiótába???

2010. nov. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Egyébként gyereknevelés kategóriát nem is olvasok, max a kamaszokat néha, de nem tudom, ez egy ember "vádjegye", vagy megfertőzött vele valakit?... Ráadás, én már kaptam ebben a stílusban elég "undorító" és elfogult válaszokat is...
2010. nov. 23. 15:35
 15/20 anonim ***** válasza:

Ő legalább használ írásjeleket, nem is keveset :D Sokkal rosszabb olyan szöveget olvasni, ami nincs rendesen tagolva, nincsenek benne írásjelek és így félreérthető az egész. Az ékezetek nélküli szöveg is elég idegesítő, de vannak, akiknek nincs magyar billentyűzetük, ezzel nem lehet mit csinálni.

A szmájlik engem nem zavarnak, amíg nem viszik túlzásba őket (nem kell minden mondat végére egy XD). Írásban ugyanazt a szerepet töltik be, amit élőben az arcmimika.

2010. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

kristen87-nek:

Ne haragudj de te ezek alapján hogy tudod eldönteni hogy milyen életet éhetnek azok akik igy beszélnek? Azért szerintem ez kicsit durva következtetés egy ilyenből.

Egyébként én nem beszélek igy, és a környezetem sem, de nem itélem el azokat akik igen és nem is foglalkoztat őszintén szólva. Szerintem annak lehet szegényes élete, és unalmas is, aki ilyeneken fennakad.

2010. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A kismamák beszélnek így, de engem marhára idegesít. Ugyanúgy mint az aki képtelen helyesen írni, vagy ribanc stílusban irogat.
2010. nov. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az ékezet nélküliséggel van a baj... Ott is lehet írásjeleket használni, és aki tud magyarul (Pl aki most tanul annak okozhat nehézséget) az elég könnyen kitalálja, hogy mit akarhat.
2010. nov. 23. 15:40
 19/20 anonim ***** válasza:
tök értelmesen válaszoltam 15:36-nak,lám , töröltette!Ez már nagyon nincs rendjén,hogy mindennel a mod-hoz rohangáltok.Én is szaladhatnék mert pl. lerontjátok a butaságaitokkal az elmém ,meg szívesen adok akár magyar nyelvleckét minden kedves drága anyucikának,mert rászorultok.Az a vicc h fel se idegesítenétek,ha nem ez lenne az 1.reakciótok,mint most is..
2010. nov. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

15:28:

Bocsi ne haragudj, de én is 16 éves vagyok és eszemben sincs így írni. Nem minden 16 éves analfabéta.


Bocsi az off-ért. Amúgy elég érdekes írás. Ahhoz képest, hogy gondolom felnőttek. Soha nem értettem őket.. :)

2010. nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!