Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minden 14 éves csajnak ez a...

Minden 14 éves csajnak ez a "stílus" jön be?

Figyelt kérdés
Van egy haverom aki ez a tipikus valat haj+csőnaci+fullcap+ bmx és szinte minden héten szébbnél szebb barátnői vannak *__* ezek szerint minden 14/l-nek ez a stílus jön be?
2011. szept. 13. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
A napokban több kérdés is volt, hogy 14 éves lány 25+ emberbe van belezúgva. Tehát nem, nem mindnek az jön be.
2011. szept. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én mikor 14 voltam nekem már akkor sem jöttek be ezek a típusok. Most sem vagyok öregebb, csak pár évvel de most sem jön be.:D

De bizonyára a 14 éveseknek csak a külső fontos, ezért nézik azt, hogy jaj bmx-es csávók na azok biztos jók lehetnek.stb.. Szóval igen, népszerűek az ilyen fiúk, de csak egy bizonyos lány közösségnél, és nem mindegyiknél!

2011. szept. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem14 évesen is a szakadt rockerek jöttek be:DD meg most is 16L
2012. febr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
én 14 vagyok és nekem bejön ez a stílus:D
2012. febr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

szerintem egy fiú ne hordjon csőnacit... :D én punk lány(!) vagyok deszkával, bakanccsal,és még nem vagyok 14 éves :D a BMX-ről meg annyit hogy amikor először láttam szakadtam a röhögéstől. Nem tudtam eldönteni hogy egy cirkuszból szabadult el azzal a kis bicóval a srác vagy elvesztett egy b*szott nagy fogadást.. :D persze azért vannak olyan bmx-esek akik tényleg tudnak nehéz és veszélyes trükköket, na azokat nem szólom le...de az olyanok akik csak az utcán bringázgatnak azok szerintem elég gázak :DD

ja és nekem ugyszint a punkok, rockerek jönnek be :)

2012. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TheDarkGirl válasza:
95%
Egyetétek az előttem szóló Punk csajszival. Én is valami Punkos féle átmenet lehetek,mert nekem se jönnek be a gáz bmx-es nyálképű srácok. jaés jobban szeretem a punkos illetve rockeres fiúkat. :D
2012. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

előző két válaszolónak pacsi! (:

am 14 vok és punk és nekem is inkább a punkok jönnek be :D

2012. dec. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem, csak a barátod, mindig megtalálja az egyszerű, könnyen fűzhető lányokat, akikkel, mint írtad, körülbelül egy hétig van együtt. Én is tizennégy vagyok. Hidegen hagynak, azok a srácok akik elrejtik az egyéniségük, és a divatra cserélik azt. Persze én, kicsit kilógok az átlagból. Hippiket, művészlelkeket szeretem,mert én is inkább az vagyok, ezekből pedig nincs sok, sajnos. Akiknek bejön a fent írt stílus, azok inkább, még nem értek fel a korukhoz, és szeretnének megfelelni az átlagnak, azt gondolják, így tűnhetnek, majd, ki. De az igazság az, hogy ennek hatására inkább csak szürkékké válnak. Legalább is szerintem.
2013. jan. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!