Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen olyan hamis a hangom?

Figyelt kérdés
Egy gimis bandában énekelek, sajnos néha hamis a hangom. Egyre ritkábban, de szeretném, ha egyáltalán nem lenne hamis, vagy csak alig észrevehetően. Sosem tanultam énekelni. Ha valaki ért ehhez egy kicsit, legyen szíves valami tanácsot adni, ha egyáltalán lehet ezen változtatni :) Köszi.
2010. nov. 23. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyakorolj énektanárral.
2010. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ird be a youtube-n hogy : "learn to sing" és kijönnek ott valami videók..azokba nézz bele,s probálgasd..hátha találsz valami okésat :)


16 éves csajszi,aki szintén szeret énekelni ;)

2010. nov. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) próbálkoztam már youtube-on, vannak hasznos dolgok, onnan tanultam meg a vibratot is (nem félreolvasni) meg beénekléseket is találtam, de olyat ami a hamisságot korrigálja sajnos nem :S azért majd még keresgetek :)
2010. nov. 24. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Szivesen, :) már majdnem kezdtem félreolvasni :D nekem is mondva lett hogy hamis a hangom,meg hogy menjek énektanárhoz,de vannak olyanok is,akiknek tetszik a hangom :) esetleg ha találsz valami érdekeset,akkor szólnál nekem is? :))


elözö válaszoló,a 16éves csajszi :)

2010. nov. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!