Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Karácsonyra szeretnék egy...

Electronicperson kérdése:

Karácsonyra szeretnék egy ipod touch 3g, de lehet, hogy nem kapom meg vagyis szerintem biztos. Szerintetek mit csináljak? A jegyeim jók.11 éves fiú vok. Van egy jó gépem meg egy nokia c5 telefonom. Érdekel az informatika azon belül a programozás.

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 15:14
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és ha azt gondoljátok ,hogy kérjek mást írjátok meg ,hogy mit.
2010. nov. 24. 15:16
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Volt ma már egy hasonló kérdés,csak ott egy veled egykorú lány kérdezte,hogy mit kérjen még.Már ott leírtuk,hogy amikor veletek egyidősek voltunk örültünk ha kaptunk télére egy jó meleg kabátot.Én a helyetekben nem fosztanám ki a szüleimet.
2010. nov. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2010. nov. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

bocsi, de 11 évesen minek ilyen jó telefon? Miért nem elég egy átlagos valami?

Én 16 vagyok és elég jól állunk anyagilag, ha akarnám nekem is lehetnek iphone 4-em, vagy hiperszuper cuccom mindenből... Én feleslegesnek tartom a nagyzolást. Ha tényleg érdekel az informatika, akkor ne ilyen cuccokat kérj, hanem programokat. Pl: Toon Boom (ezzel animációkat készíthetsz) Én is ezzel kísérletezem.

A mai "fiataloknak" meg kellene tanulniuk a saját tehetségükkel hírnevet csinálni maguknak és nem a hiperszuper cuccaikkal. :)

2010. nov. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez most önéletrajz? Dolgoznia akarsz vagy mi? Mire kéne válaszolni?
2010. nov. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Oksa ez az animációs ötlet jó kössz!
2010. nov. 25. 07:04
 7/17 A kérdező kommentje:
Toon Boom-ot hol lehet venni???
2010. nov. 25. 07:10
 8/17 Ámbárki válasza:

Szerintem, ha nagyon szeretnéd és meg igéred a szüleidnek, hogy továbbra is jól tanulsz, és jól viselkec akkor megfogják venni neked!


Remélem segítettem!

2010. nov. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az iPod mióta telefon? xD
2010. nov. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
utolsó, fent írta azt is, hogy milyen telefonja van -.-"
2010. dec. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!