Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnék itthon csinálni...

Hogy tudnék itthon csinálni szaloncukor papírt? Itthon szeretném a szaloncukrot is, csak nem tudom mibe csomagoljam.

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 00:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Alumínium-fóliába, selyempapírba.
2010. nov. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet kapni olyan csomagolópapírt, aminek hasonló az anyaga, mint a szaloncukorpapírnak. Már ha olyanra gondoltál.
2010. nov. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Dédmamámmal sokszor csináltunk, amikor kicsi voltam, mi így csináltuk:

Selyempapírt olyan méretűre vágtunk mint kb a bolti szaloncukor papírja, a két végét bevagdostuk, kettőt egymásra tettünk, rátettünk egy sztaniolpapírt a közepére (mikulásról, csokiról), bele a szaloncukor és összetekertük.

Ha van bevált szaloncukor recepted, elküldenéd? A dédimé nem került hozzám, de most nekem is kedvem támadt szaloncukrot csinálni.

2010. nov. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

[link]

Ezek nem kimondott szaloncukor receptek, de én ezeket ismerem. Szerintem ezek is tökéletesek, nem fontos golyó formára csinálni lehet olyanra is mint a szaloncukor. Én ezeket fogom most megcsinálni és legalább nem a megszokott lesz a fán. Jó készülődést a karira!

2010. nov. 25. 19:07
 5/14 A kérdező kommentje:
bocsi vmit nem jól csináltam
2010. nov. 25. 19:09
 6/14 A kérdező kommentje:

[link]

elküldöm inkább külön külön őket

2010. nov. 25. 19:10
 7/14 A kérdező kommentje:
2010. nov. 25. 19:11
 8/14 A kérdező kommentje:
2010. nov. 25. 19:11
 9/14 anonim ***** válasza:

Köszi! Lehet, hogy kipróbálom valamelyiket (ha a többeiknek is tetszik)

A dédimmel valami főzögetőset csináltunk, meg márványlapon kellett nyújtani, de sajnos nem nagyon emlékszem már rá.

2010. nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szaloncukor recept. Ez főzős és márványlapos is:

[link]

És ez is hasonló:

[link]

2010. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!