Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Állítólag nem létezik tökélete...

Állítólag nem létezik tökéletes ember. Vagy mégis?

Figyelt kérdés

Adott egy lány! Nagyon szép (állítólag), kedves, okos, jól rajzol, a hangja is jó, jól sportol. Rengeteg barátja van, mindenki imádja őt. A fiúk megőrülnek érte. Még a hallása és a látása is tökéletes!

Annyira igazságtalan, hogy neki millió barátja van és olyan borzasztó, hogy neki a legnagyobb gondja csak annyi, hogy nem mer szakítani a barátjával.

És igen, hősiesen bevallom, hogy féltékeny vagyok, mert ez nem igazságos. Mért teremtette a JóIsten ennyire tökéletesre???


2010. nov. 27. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert nincs isten..
2010. nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nekem van.. bocsi.. értelmes válaszokat várok :)
2010. nov. 27. 15:26
 3/12 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen tökéletes emberek, az ilyeneknek akiknek sok téren rendben van az életük velük szokott történni valami nagyon nagy geb@sz az élet másik területén...

Én két ilyen embert ismertem okos ügyes szép jó tanuló jó sportoló jó anyagi háttér rendben minden. Az egyik, egy srác 19 évesen meghalt autóbalesetben. A másik, egy csaj szerelembe esett egy libanoni sráccal és hozzáment azóta sem hallottunk róla :P


De ettől még nem szép dolog irigykedni!!!

2010. nov. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mondhatnánk úgyis hogy tönkre tette az életemet! és tudom hogy nem szép dolog irigykedni, de nagyon rosszul esik :(
2010. nov. 27. 15:28
 5/12 anonim ***** válasza:
Linkelj egy képet,megnézzük mennyire vagy tökéletes.
2010. nov. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A szépség relatív, ahogy a tökéletesség is. Mindenki szép és tökéletes valaki szemében. Irigykedni meg nincs értelme, attól neked nem lesz jobb.
2010. nov. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én tökéletes vagyok... Kemény vagyok, okos vagyok jól nézek ki. Ennyi :D én nem vagyok irigy rá mert én tuti több húzódzkodást tudok megcsinálni mint ő :)
2010. nov. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
xD
2010. nov. 27. 15:37
 9/12 anonim ***** válasza:

én nem vagyok tökéletes :(

hiányzik belőlem a hiba :$

2010. nov. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Már bocs, de pont attól vagyok tökéletes, hogy nincs bennem hiba. Te szimplán logikátlan vagy... gondolj bele, ha lenne bennem hiba már nem lennék tökéletes, de mivel nincs így tökéletes vagyok :D Boruljatok térdre előttem földlakók XD
2010. nov. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!