Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell elkezdeni online...

Hogyan kell elkezdeni online pokerezni?

Figyelt kérdés
Minden infó érdekelne. Befizetés/kifezetés limit és időtartam, rake jogosultság, milyen típusú bankszámlára lehetséges a két irányú fizetés, stb...
2010. nov. 28. 00:15
 1/10 anonim válasza:

Én is most fogok neki állni, és úgy kezdtem, hogy: csináltattam egy visa classic bankkártyát, amin külön csak az ezzel kapcsolatos pénzmozgások lesznek. Sajnos még nem érkezett meg, ezért még én sem tudok sokkal többet mint Te, de azt igen, hogy érdemes külön számláról intézni ezeket.


Jó a kérdés, én is várom a többi választ.

2010. nov. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A limit az 10-25 dollár (terem függő) amit be lehet fizetni a maximum meg 10 ezer egyszerre... :D, a feltöltés az rögtön megy természetesen, ott lesz egyből a pokeres számládon, az adott teremnél. A kifizetés az lassabb "ofkorsz" 2-5 nap mire a tényleges számládon rajta lesz, annak is 10-25 dolcsi a minimum kifizetése és 1-2 dollár kezelési költséget számolnak fel.

Nekem pl OTP-s számlám van és semmi gond nem volt vele.

Valahol kérnek személyi igazolványt. Tehát annak a másolatát.

Az a lényeg, mindent pontosan kell megadni, tudj egy kicsit angolul ha e-mailt küldenek és akkor gond nem lesz.

2010. nov. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Utána olvasgattam azóta fórumokon, van pár terem ahol Visa számlával régebben gond volt, gondolom ma már ilyen nincs (konkrét választ nem találtam rá). Netes pénzkezelők esetén a kifezetést pár órán belül meg is kapod. Átlagos minimum befizetési limitre 25$ találtam (5k-6k HUF). Kifizetésre viszont van ahol 50$ a minium. Persze ez mind teremfüggő, szerintem érdemes minden termet teljesen "megvizsgálni", így el tudod dönteni hogy mennyire megfelelő neked az a játék, illetve mennyi az átlag online játékos. A pokerarcok.com oldalon van pár teremleírás, de a termek saját oldalán is igen részletesen le van írva minden angolul, de sok terem elérhető magyar nyelven is. Ti melyik online termet szemeltétek ki játszani? Vagy esetleg több helyen is játszotok?
2010. nov. 28. 18:25
 4/10 anonim ***** válasza:
PartyPoker, Unibet, Everest, PokerStars. Én itt szoktam játszani, a partyn amikor van rá pénzem akkor rendesen, de amúgy hébehóba tornán. Sokan mondják, könnyű játék, észjáték, meg nem kell hozzá szerencse. Régebben nagyon is igaz volt. Most már felértékelődött, sok ember és köztünk sok a jó játékos... sok szerepe van már szerencsének is :( :/
2010. nov. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én a fulltilt-en regisztráltam.
2010. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pont azért kell hozzá a neten szerencse, mert sok a rossz játékos, minden hülyeségre megadják, meg hívogatnak.unibet, everest, pokerstars, paradise, fulltilt amiken játszom rendszeresebben, de van még pár letöltve.Igazából egyszerre max. 2-vel játszok, de rendszeresen nézem a többi oldalt is, inkább versenyeken vagy sit'n'go-n szoktam, cashtable-t nagyon ritkán.
2010. nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
PokerStars-t néztem ki és még talán a Tiltet. Talán még a ChiliPoker, sng asztalai számomra csábítóak, tornákat még nem néztem.
2010. nov. 29. 19:16
 8/10 anonim ***** válasza:
[link] - ez egy online pókeriskola, itt mindent megtanulhatsz. Ha regisztráltál ide és kitöltesz egy 20 kérdéses tesztet, akkor kapsz 50 $-t ingyen miután igazoltad a lakcímed és hogy elmúltál 18 éves. A pénzt Full Tilt-re, Party Poker-re vagy William Hill-re utalják. Akit érdekel, az írjon és segítek.
2010. dec. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
(A tesztre is megvannak a válaszok az oldalon.)
2010. dec. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én már teljesítettem sikerrel, már csak bekell tölteni a 18at :D
2010. dec. 8. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!