Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy van ez a ValóVilágba?

Hogy van ez a ValóVilágba?

Figyelt kérdés
Ameddig bent vannak a műsorba tényleg nem mehetnek sehova?Csak annyi ruhát visznek be,amennyit mi is láttunk?(2 bőrönd)Honnan kapnak kaját,cigit?És ha dugnak akkor honnan lesz nekik fogamzásgátló,vagy óvszer?
2010. nov. 28. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmit nem szoktam nézni,de szerintem meg van szabva egy x összeg minden hónapra vagy hétre aminek az értékében kérhetik ami kell.Gondolom van egy rejtett ajtó,ami belülről nem nyílik és amikor alszanak akkor ott gyors bedobálják amit kértek vagy ilyesmi...Ruhájuk pedig annyi van amit be visznek.És igen,nem mehetnek sehova..


Ha nem kérnek óvszert,vagy már nem fér be a keretbe akkor nincs nekik..De ilysemit szerintem vihettek is be.

2010. nov. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszike,kaptál egy zöld kezecskét.Még valaki?
2010. nov. 28. 12:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt felfedeztem, hogy Alekosz a sushit a raktárból vette ki, ami akkor nyílt fel. Valószínűleg a másik oldalról is ki lehet nyitni és onnan pakolják a cuccokat.
2010. nov. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van benne igazság..neked is zöld kéz:D
2010. nov. 28. 12:57
 5/7 Nyokee ZsoltTinKA ***** válasza:
100%
A régebbi sorozatokban volt egy hatalmas óvszerautomata. A mostanit még nem néztem, de szerintem itt is kell lennie egynek.
2010. nov. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
LooL Szerintem nincs ilyen:D
2010. nov. 28. 15:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy hatalmas óvszerautomata! XD Hát ez kész! xD És amúgy ki az a hülye,aki dugni akar egy valóság showban? xP (tudom hogy sajnos vannak ilyenek,de...)
2010. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!