Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is gáz így az...

Szerintetek is gáz így az X-faktor?

Figyelt kérdés

Miért Takács Nikolas párbajozott?? ő a legtehetségesebb, a legjobb.Király L. Norbi mit keres ott?? semmi hangja, kb annyi mint egy csövesnek 10L alkohol után...

A Vastag csaba csak azért jó mert tud nézni szépen a kamerába..tomika meg mert az ő öccse.xD

Talán Veca tud valamit, de néha ő is csak nyekereg..miért az párbajozik másodjára, aki a legjobb miért nem a bénák??


és miért azok estek ki(pl non stop, Shodeinde Dorka)akik produkáltak is valamit?? szégyen..

szerintetek??


2010. nov. 28. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy újabb Takács Nikolas fan:)
2010. nov. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól hogy neked nem tetszik, nem azt jelenti hogy gáz
2010. nov. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem maga a műsor, inkább a szavazók..ha már pénzt áldoznak rá, legalább olyanra, aki tud is énekelni..szánalom.: D
2010. nov. 28. 13:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is borzalom, hogy a két mondhatni legjobb párbajozott. De ezt is meg kell élni, ugyanis a végén úgyis csak a jók maradnak. Csak előtte mondjuk essen ki a kis Vastag.
2010. nov. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szerintem TE egy csicska vagy! Ez az x faktor a Takács Nikolásnak mért nem a megasztárba jelentkezett hisz ott keresik az énekeseket. Király L. Norbi nem azért jó mert jó a hangja de lényegtelen ez nem a megasztár, fogadni mernék hogy fél orzság érte nézi az x faktor mert van humora, imádják amit csinál, megnevetteti az embereket. :) és itt a bizonyíték Király L norbit több ember szereti mint Nikolast aki kiáll énekel egyet és lehet hogy a tv elött ülőket megeszi az unalom és alig várják hogy jöjjön a Norbi és csinálja magát !!!
2010. nov. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
akkor norbi menjen cirkuszba..de ne énekelni..pff..amugy érdekes, éln nem miatta nézem hanem mert remélem hogy a bénábbak is végre adnak valamit..de sosem, csak akik tehetségesek..csak aza kár hogy ilyenből csak 2 maradt..
2010. nov. 28. 13:32
 7/10 anonim ***** válasza:

ez a műsor nem arról szól, hogy ki mennyire jól énekel, tehetséges, hanem hogy mennyire tudja szórakoztatni a közönséget, eladni azt amit csinál

ha valaki béna, de el tudja adni magát az már jó, lehet vele kezdeni valamit

2010. nov. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudtam, az x-faktor énekverseny.A csillag születikbe jó lett volna, de ide kevés.(lásd pl. a Charlie szám)

Vastag Csaba meg szerintem nagyon jó, én szeretem a hangját (bár néha hamiskás, de Dorka többször volt az, szerintem).

És Nikolas is jó.És Kati is az (volt).

2010. nov. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az X faktor énekverseny, de abból a fajtából, ahol a megjelenés is nagyon sokat számít. Norbi valóban inkább a Csillag születikbe való, egyébként a Non Stoppal együtt.
2010. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az X-faktor egy rakat szar! A Megasz(t)ár is az, meg az összes hülye tehetségkutató meg valóságshow ezen a 2 tetves csatornán! RTL meg TV2 mondjon le!
2010. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!