Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek igazságosan esett...

Szerintetek igazságosan esett ki Wolf Kati?

Figyelt kérdés
Én nem tudtam volna dönteni...
2010. nov. 28. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
kár h kiesett inkább nikolasz
2010. nov. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

én örülök, hogy ő esett ki, lássuk be, hogy nem ő volt a többség kedvence és nem az van amit 1-2 ember akar, hanem a tömeg és nekik nem rá volt szüksége

ha valakit kedvelnek az emberek akkor sok pénzt hoz, ezért esett ki ő, mert nem hozna annyi pénzt, mint más előadók

2010. nov. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább Nicolas eshetett volna ki.
2010. nov. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én bírom a norbit,de hogy őszinte legyek valóban neki kellene kiesnie legközelebb,nem utálom meg semmi,sőt igen sajnálnám ha kiesne,csak pusztán igazságos vagyok.

Valóban a legjobbak párbajoztak,de ebben a műsorban már megszokhattuk az igazságtalanságot,mikor geszti kiejtette a jókat (szirota leány,muri enikő) azt a nulla hangú de igen nagy karakter domonkos fannit meg bejutttatta,meg amikor a nonstop továbbjutott,nyári lányokat kiejtve,meg sorolhatnám a sok igazságtalanságot.

2010. nov. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Igazságos volt, mert tehetségtelen.
2010. dec. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!