Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy itt a...

Miért van az, hogy itt a legtöbben kevesebb, mint 90%- osok?

Figyelt kérdés
Szerintem sokan olyan válaszokat adnak amik hasznosak mégis alacsony a százalékuk. Én sokszor olyan válaszokat adok amik mások számára kivetnivalók, mégis 90% fölött vagyok.
2010. nov. 28. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
mert gyakran lepontoznak, mert nem tetszik nekik a véleményem
2010. nov. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
85%
talán mert ha éppen ideges vagyok,és ezt írom hogy : DÖGÖLJ MEG HOGY 90% FELETT VAGY TE ZSÍRAGY!!! akkor lepontozol...de mivel most nem vagyok ideges,ezért ezt nem komolyan írtam:) amúgy meg nem mindenkinek lehet hasznos a válaszod,főleg akkor nem ha a kérdező azt szeretné hallani/látni amit ő gondol:)
2010. nov. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha bárki kérdezi, hogy elég szép-e(Ö vagy a ruhája), s azt mondod nem -lepontoz


Ha bármely politikai oldal mellé leteszed a voksod az ellenoldal automatikusan -lepontoz


Ha kényes kérdésben -pl.munkanélküliség- találnál igazat mondani -lepontoznak


Ha egy 14 éves suttyó gyerek megkérdezi, hogy mire való a WC-papír, megmondod, de ő nem érti -lepontoz


És végezetül: jót mondtál, de aznap nem te voltál a legokosabb, tán tévedtél is -tuti hogy az okosabbak le fognak pontozni

2010. nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán pont azért pontozzák le őket, mert megmondják a tutit, a kérdezőnek meg fáj az igazság, ezért bosszúból lepontozza a személyt...
2010. nov. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt kihagytad: Ha tökéletes a válaszod, de van egy helyesírási hibád amit a nyelvtannácik kiszúrnak, lepontoznak. ;)
2010. nov. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert sok a gyökér, aki felidegesít és muszáj beszólnom neki. Ez a honnan tudom letölteni meg a barátai.
2010. nov. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egy IP címről azonos személy által különböző jelszó alatt leadott"fals" szavazatokat egy algoritmus segítségével szűrik.(a beállítások nem nyilvánosak)
2010. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!