Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetek kidobó? 175 cm és 75...

Lehetek kidobó? 175 cm és 75 kg vagyok (ez alatt nem vékonyságot értek hanem elég jó testi adottságot) 2 éve thai boxolok.

Figyelt kérdés
lehetek kidobó?
2010. nov. 28. 16:37
 1/4 Nostro the overlord ***** válasza:
A kidobónak nem az a feladata, hogy pofánrúgjon mindenkit. Elrettentés... egy 190cm magas 120kg tarkopasz zsírdisznót hamarabb fognak felvenni.
2010. nov. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát.. valami igazság van benn :) de , minden esetre egy zsirdisznó felemeli a kezét addig tíz szer pofán verik na tök mind1.. és 16 éves vagyok.. szóval még van időm nőni :)
2010. nov. 28. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:

"Kidobó".... Hát ha szó szerint vesszük, akkor tényleg a magasabb testesebb kategória való kidobónak...

Lehetsz te az új Bruce Lee is, 75kg-oddal nem tudsz tekintélyt parancsolni, és konkrétan hátrányban vagy a testesebbektől ha tényleg "kidobni" kell valakit, nem pedig ki ütni/rugdalni a bejáraton...

2010. nov. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom, tényleg eléggé kicsi vagy..

én szintén 16 éves vagyok, 115 kg és 185 cm.

2010. nov. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!