Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? SOS, németről...

Mit csináljak? SOS, németről van szó

Figyelt kérdés

kaptunk egy lapot , amin ezek ez

essen iß , h. gegessen-es szavak voltak irva.

98 szó.

holnap dogát írunk belőle, és bár tanultam rá , muszály lenne még, kül. rossz jegy. :'(

sehol nem találom viszont a papirt.

új suliba vagyok, nincsenek meg osztálytársak elérhetőségei, és ha rossz jegyet kapook , apa leszur ,hogy miért voltam ilyen hanyag hogy elvesztettem.

igaza is lenne, de gondolom ez minenkivel előfordult már..

MIT CSINÁLJAK? :'( :'( :'(


2010. nov. 28. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vágd föl az ereid.
2010. nov. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kössz b@zzmeg :'( :'( :@
2010. nov. 28. 17:52
 3/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Viccet félre téve, ne menny holnap suliba, színlelj betegséget.
2010. nov. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

essen, aß, h. gegessen ;)

Az interneten nagyon sok ilyen lista van, olyan is, amihez van magyar jelentés, pl. [link] Ha ezeket megtanulod, biztos nem leszel nagy gondban. Nyomtasd ki és tanuld(tényleg tanuld, ne magold). Nyugi, meg lehet tanuni ennyi idő alatt is, sokszor logikus is, melyik következik, csak rá kell érezni, egy idő után menni fog :)

2010. nov. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

magyarul az 1. és a 2. múltat tanuljátok. Rákeresel a neten, illetve nincsenek otthon németes könyveid? Én nekem pl. van egy könyvem ahol csomó szó le van benne írva. Vagy lógj (:

Ilyenkor nemtudom mit lehet csinálni. Vagy holnap csak arról az óráról lógsz és lemásolod holnap a bnődről vagy fogalmam sincs. Egyépként én is pont egy lapot kaptam és ugyanezek voltak ráírva.


Kecskeméti vagy?

2010. nov. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát elég bonyolult lenne ezt elmagyarázni , de rengeteget hiányoztam ebben az évben, éshacsak nincs 39es lázam apa elküld...
2010. nov. 28. 17:58
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem kecskeméti , hanem Taksonyi , de harasztiba járok suliba
2010. nov. 28. 17:59
 8/11 anonim ***** válasza:
gyorsan regizz facebookra, ott biztos fent vannak az osztálytársaid xD
2010. nov. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem próbálj meg betegséget színlelni,ha az nem megy akkor csak az marad hogy a tanároknak ki kell magyaráznod hogy nincs meg a lap :/
2010. nov. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elküldtem neki egy linket, ahol föntvan egy csomó ilyen ige. A napból még egy csomó idő van hátra, meg lehet tanulni annyi idő alatt, és ötöst fog írni belőle.
2010. nov. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!