Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a főnökösködő,...

Mit gondolsz a főnökösködő, kényes plázacicákról?

Figyelt kérdés
Csakmert a mi osztályunkban is van három ilyen lány. Azt hiszik, ők az Istenek, akiknek nem lehet visszaszólni, mindig nekik van igazuk, az ő szavuk szent. Például megharagszanak, ha nem vagy képes kidobni az ő szemetüket. Ezt tapasztaltam, amikor az egyik odaszólt, hogy Hé, dobd már ezt ki, én meg megmondtam, hogy dobd ki magadnak, hát nem kis cirkuszt rendezett. Meg egyszer beakartam menni az osztályba, ő meg ki akart jönni, ott jövök, ő meg félredob, és kijön úgy, mintha ő lenne a királynő. Észre se vesz, hogy én meg a földön vagyok. Meg egyszer rádobták egymást a barátnőm táskájára, amiben joghurt volt. Az egész táska olyan lett, és még ők húzták fel az orrukat, hogy a táska tulajdonosa beszólt nekik, hogy abbahagyhatják már ezt, mivel nem az első eset. Húzzák egymást a koszos padlón, dobálják a félig megevett almát, narancsot, vagy bármit, és még ők panaszkodnak. Ti mit gondoltok ezekről? És hogy tudnánk végre véget vetni ennek a főnökösködésnek?
2010. nov. 28. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Röhögnék rajtuk. Aki ilyet csinál annak nyilvánvalóan nem sok sütnivalója van és most még lehet, hogy főnök, de hogy később a felnőtt életben soha nem lesz az, az is biztos :)
2010. nov. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

ezekkel ugyanúgy kell beszélni mint ahogy ők beszélnek veled


ha egyszer sikerül beégetned valhogy akkor leszálla magas lórol velem is volt már ilyen és bevált!

2010. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az osztályban is voltak ilyen nagyképű bohócok. Engem is mindig lenéztek, aztán végül egyikből sem lett semmi.Vagyis az egyikből libatömő, a másikből gyerekgyáros.Nem nézem le senkinek a szakmáját, mindenki úgy éljen, hogy boldogúljon. De a nagy cicmarekek lesüllyedtek.
2010. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha már a joghurtnak annyi, legalább fel lehetne használni a féltve őrzött ruháik ellen...
2010. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy nevetnék vagy összerugdosnám őket.
2010. nov. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok meg ignorálni őket... vagy ha továbbra is a ti cuccotokkal szórakoznak, akkor igenis mehet vissza a ruhára a rohadt kaja meg a joghurt-ha már plázacicák, gondolom, a ruháikra olyan kényesek, hogy az nem igaz... és meg is lehet nekik mondani, ha tényleg nem lehet bírni, hogy ne viselkedjenek úgy, mint a királynők, mert nem fogjátok annyiban hagyni.
2010. nov. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a beszólás segített.
2010. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jól néznek ki, én megfektetném őket.
2010. dec. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!