Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A farmerama-ban hogy lehet...

A farmerama-ban hogy lehet ezt megcsinálni? (fontos)

Figyelt kérdés
egy ismerősöm mutatta és amikor mutogatta mit lehet rajta csinálni meg minden a szomszédja farmját meg tudta nézni...de nekem is van szomszédom és én nem tudom megnézni az őő farmját!! lécci segítsetek
2010. nov. 28. 21:21
 1/6 anonim válasza:

Mikor belépsz alapból beadja a "Hírek"-et, de arra ott fent te is rá tudsz kattintani. Na szal: Hírek -> (és ott jobb oldalt van olyan,h:) SZAVAZÁS értékeld a barátaidat (rámész a képre) -> (beadja a farmokat,da ha te csak a szomszédait akarod nézni,akk:) Barátlista -> rámész a névre és ennyi :D

I Love Farmerama =D

2010. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2010. nov. 28. 22:25
 3/6 A kérdező kommentje:
lenne mégegy kérdésem! azt bármelyik szintől meg lehet nézni? csakmert nemtom megnézni! megvan minden amit írtál de mégsem tudom megnézni :D
2010. nov. 28. 22:35
 4/6 anonim válasza:
Uh...hát ezt nem tom :s Van olyan,h azért nem mutatja a képét,mert ő nem fotózta le a farmját. De lehet,h szinttől is függ. Próbáld minden szomszédodnál,h meg tod nézni v nem
2010. nov. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

öhh..oké :DDD

hogy kell lefotózni?

de ez az utsó kérdés de télleg és nagyon köszi!! :)

2010. nov. 28. 22:48
 6/6 A kérdező kommentje:
már megvan!!! köszi amiket eddig írtál!
2010. nov. 28. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!