Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszik nektek a Zsáklin név?

Tetszik nektek a Zsáklin név?

Figyelt kérdés
A minap egy lány fotóját láttam egy közösségi portálon, és a lány neve Zsáklin volt. Nagyon megtetszett ez a név, a lánynak is bájos arca van. Mennyire tetszik nektek a név? Így szeretném nevezni a kislányomat.
2010. nov. 29. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint valami csúnyán magyarosított francia név :S
2010. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bocs, de nekem nagyon nem bejövős. :S 26/F
2010. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Márlonbrándó

Pamela

Nintendo

Arany

Kurják

Kisherceg

kb ilyen nevekkel lehet egy szinten. soha nem adnám a gyerekemnek

2010. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ismertem egy ilyen lányt.. szegény csak 11 éves lehet még de én a helyében hamar megváltoztatnám amint felnöl...
2010. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Esetleg ha szépen, az eredeti nyelvén lenne írva... A Kurják név meg nagyon gázos.... Példa: Kurjákot kurják! na például ez nagyon ciki, és én pédául nem adnám se a Zsáklin, Se a Kurják nevet a kislányomnak!
2010. nov. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ma 22:43: Az összes név abból a hozzászólásból ugyan olyan szinten van...
2010. nov. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sztem a Zsáklin igazi cigányos név ez olyan mint a Kolompár Pamela vagy a Lakatos Aladin!XDNe büntesd már csóri gyereket!Bocsi ha vkit megbántottam ezzel.Akinek nem inge ne vegye magára!:)
2010. nov. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tetszik. Nagyon cigányos.
2010. nov. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sztem is cigányos,bocsi.
2010. nov. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy cigányos! Különben is ilyet nem mondunk, nem teszünk rasszista megjegyzéseket! Egyébként pedig ne hallgass rájuk, ha neked meg a párodnak tetszik, akkor az a fontos! Nem mellesleg pedig szerintem szép, ritka, különleges név a Zsáklin. Ráadásul barátnőmet is így hívják.:)♥
2010. nov. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!