Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zippo Öngyújtó gravírozás kb....

Zippo Öngyújtó gravírozás kb. mennyibe fájna?

Figyelt kérdés
2000ft-ból kijönne?Ha tud nekem valaki mondani olyan helyett ahol 2000-5000között megcsinálják azt nagyon megköszönném.Páromnak szeretném karácsonyra de a pénz elég nagy gondot jelent most:S Előre is köszönöm a segítséget:)
2010. dec. 2. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is merre laksz?:) Mondhatok egy helyet, de lehet az ország másik végén van. Illetve mit szeretnél gravírozni? Egyébként én már sokszor gravíroztam, pl. Debrecen Pláza vagy Miskolc Szinva park és egy szó volt 500ft.(utána betűnként azt hiszem 200ft) (kb fél éve). Viszont karácsony táján( vagyis már sztem bőven) jó akciók is vannak ilyen helyeken. Mellesleg szép ajándék:)
2010. dec. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazad van azt elfelejtettem leírni hol lakok és így elég nehéz helyet mondani:) Budapesten amúgy:) akkor elég jó árakban vannak:) köszi a segítséget:) remélem a páromnak is tetszeni fog:)
2010. dec. 3. 09:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor ott találsz bőven hasonló helyeket. Akinek én eddig adtam mind nagyon örültek, főleg a szöveg miatt, mivel elég személyes így:)
2010. dec. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kérdező megcsináltattad már?:)

ha igen hol, és mennyiért? én is szeretnék gravíroztatni szintén zippoba:)

2010. dec. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Végül nem zippoba csináltattam csak sima öngyújtóba:) Kispesten az Europark előtt van egy kisebb vásár ott van egy gravírozós.A gyújtó 2000ft volt a gravírozás 400ft/szó.De lehet előre megvett tárgyat is gravíroztatni az asszem 600ft.De nagyon szép dolgok vannak amikbe lehet gravíroztatni:) Az Europarkban is van egy olyan üzlet de azt nem ajánlom.Nagyon drága:S
2010. dec. 20. 21:42
 6/7 A kérdező kommentje:
Elnézést helyesbítek egy kicsit:$ Vihargyújtó amit vettem:)és extrás is:D amikor lenyomod még világít is:D
2010. dec. 20. 21:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló voltam, örülök hogy sikerült megcsinálni:) Kellemes Ünnepeket!
2010. dec. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!