Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kereskdelemi szakközép gyengéb...

Kereskdelemi szakközép gyengébb matekkal?

Figyelt kérdés
Helyzet hogy most megyek felvételizni és érdekel a Vendéglátás meg a Kereskedelmi suli..És úgy volt hogy 5-be,6-ba voltam 3-as matekból 7-be meg 2-es és ha most lennék egy 4-es,5-ös 8 év végén akkor még könnyű lenne nekem a kereskdelemi suli mármint hogy nem szívnék rá hogy esetleg nehéz lenne nekem az a suli a matek miatt?:S
2010. dec. 2. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha közgázra mennél, akkor lenne gond.
2010. dec. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen..nővéremék arra mentek és mondták is hogy én ne menjek oda mert nagyon nehéz ott a matek..csak félek hogy esetleg kereskedelmin is szarul járnék..meg hogy kereskedelmire egyáltalán felvesznek e ilyen matekkal :S
2010. dec. 2. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!