Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy vágjam ki ugy a farmerem,...

Hogy vágjam ki ugy a farmerem, hogy szakadt hatása legyen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hord 4 évig... Tapasztalat :)
2010. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kell hozzá hipó meg csiszolóvszon, megceruza. vedd fel, jelölgesd be hogy hol akarsz rajta szakadást a ceruzával. ezután egy ecsettel vigyél fel oda hipót és hagydh ogy jól kimarja, utánna a csizolópapirt igy tekerd az ujjadra, és csak ott ahol a szakadást akarod hoyg legyen csiszolgasd. mikor elgyengült az anyag akkor nagyon könnyen szakíthatod addig, ameddig akarod hogy legyen a lyuk.


bár én hipózni nem szoktam, szimplán csiiszolopapirral reszelgetem:D

2010. dec. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megint tanult valamit az ember...

Megyek is venni egy farmert, aztán meg a háztartási boltban hipót meg smirglit...

2010. dec. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

elég a smirgli, hipóval nehezebb dolgozni csak úgy olyan fehér lesz a rojt rajta :D meg jo aaa domestos is...

a smirgli viszont minél keményebb annál jobb:)

2010. dec. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!