Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Be tudom pótolni a hiányzásoma...

Be tudom pótolni a hiányzásomat 3 óra alatt?

Figyelt kérdés

Csak hétfőre tanulnék meg, de 3 napot hiányoztam (betegség miatt). 7. osztályos vagyok.

Szerintetek be tudom pótolni a hétfői anyagot (biológia, német, fizika, irodalom, technika) 3 óra alatt? Mert csak ennyi időm lenne rá...?

Vagy inkább halasszam el azt a programot, amire már 1 hónapja készülök?


2010. dec. 4. 16:47
 1/4 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek a buta kérdéshez, de kíváncsi lennék, Ti mit mondotok?

Mert tanulhattam volna ma is, de egész nap fájt a fejem; délután pedig a nagymamám születésnapját ünnepeltük. Most ment el a nővérem (aki a mama szülinapjára érkezett), és a fejfájásom is elmúlt. Most ha nekiállok tanulni, és este 8-ig tanulok, akkor az ugye 3 óra. De közben a szomszédba is át kellene menni, mert a szomszéd lánynak névnapja van, és ő a legjobb barátnőm.

Vagy tanuljak egy kicsit, és a többit holnap? Viszont holnap lesz egy olyan program, amire már 1 hónapja készülök, ami nagyon fontos számomra.


Teljesen tanácstalan vagyok, mit tegyek??

2010. dec. 4. 16:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán. Mi az egyetemen 200 oldal elvont, képletekből, bizonyításokból, levezetésekből álló anyagokat tanulunk meg 6-8 órák alatt... Fiatalabb korban meg még jobban fog az ember agya :)
2010. dec. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor valószínű, hogy most neki is állok, és talán megtanulok mindent....!!!!!
2010. dec. 4. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:

csütörtök óta megtanultam kb 200oldalt, és még vagy 300 vár rám:(


úgyhogy lazán.

2010. dec. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!