Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is égő hogy?

Szerintetek is égő hogy?

Figyelt kérdés
hogy 14 évesen nem járok még bulizni? Májusba leszek 15 éves. Egy csomóan kiröhögtek.Olyan égő,hogy mindenki jár már.
2010. dec. 4. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs abba semmi rossz hogy nem jársz bulizni, én se járok,és fél éve voltam az első "igazi" diszkóba azóta 1szer se voltam.Akik kiröhögnek azok elég gyökerek lehetnek.Sajnállak:(
2010. dec. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ja és 15/l
2010. dec. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
úú, dehogy égő!! sőőt, szerintem (már bocsi, hogy ezt írom), egy 14 éves lány ne menjen éjjel buliba.. Arról nem is beszélve, hogy ugye 18 a korhatár a legtöbb szórakozóhelyen, bár ezt úgyis mindenki ki szokta játszani. Én is ezt csináltam :D de nem 14 évesen, hanem 17 évesen. Addig nem is mentem, meg nem is engedtek el itthonról.
2010. dec. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
előző-honnan veszed,hogy lány?nem láttam,hogy írta volna.amugy meg igazad van.aki kiröhög gondolom "jó nagy" lehet az IQ-JA!
2010. dec. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mondd meg nekik,hogy menjetek csak belőni magatok hülye fas*ok!egyébként milen zenét hallgatsz?
2010. dec. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
csak azé kérdem,mert ha nem tuc-tucot hallgatsz,akkor minek mennél diszkóba?
2010. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem égő.az az égő,aki ilyet mondd!
2010. dec. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ahogy te mondtad "tuc-tuc" zenéket is hallgatok.:DMindent.Nem tudom de nekem ez nagyon égő.:/
2010. dec. 4. 18:39
 9/10 anonim ***** válasza:
előző vok.akkor meg miért tettél fel fölösleges kérdést?ha ennyire(már ne is haragudj)hülye vagy,akkor mindek teszel fel kérdést?hallgass az okosabbakra,utoljára mondom el:NEM ÉGŐ!
2010. dec. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egyébként szted ez miért lenne égő?
2010. dec. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!