Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lógtatok már valaha suliból?

Lógtatok már valaha suliból?

Figyelt kérdés
Lebuktatok vagy sem?Hogy csináltátok?
2010. dec. 5. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Meg ne próbáld!
2010. dec. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Ne tedd meg!
2010. dec. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem ihletet akakrok gyűjteni a történetek érdekelnének!
2010. dec. 5. 19:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de néhány osztálytársam szokott. Bezáratják magukat az ötlözőbe tesin, vagy benn maradnak a mosdóban... a tanár soha nem nézi a naplót. Néhányan megtették már pl. fizikán is, de ott a tanár az osztály felének a nevét se tudja. Olyan órákon viszont, amikor a sjaát termünkben vagyunk, senki nem szokott, mert feltűnőek az üres helyek... de mondjuk egyszer amikor amúgy is sok hiányzó volt, az egyik szekrényt ferdén befordítottuk a sarokba, és egyik fiú bemászott mögé, egész órán ott volt, tanár nem vette észre :D
2010. dec. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én még nem lógtam:D
2010. dec. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Személy szerint nem tolerálom a lógókat, de volt már hogy majdnem én is ellógtam, mert a tanárral 3 óránk lett volna zsinórban, ebből az elsőre be sem jött még, a másodikon beengedett a gépterembe, majd lelépett, 50 perc múlva meg közölte hogy pénteken nem lesz, de majd csináljuk meg a 4 feladatot amit kiadott...ja meg a csoport másik fele lelépett az 1 óra után, szal megúszták, és be sem írták őket. És akkor ne legyek kiakadva?! 2 óra az életemből, amit sosem fogok visszakapni, és mégcsak a jófiú sem vagyok mert a tanár le-se sz@rta hogy a többiek leléptek.


A többi osztálytársam rendszeresen lóg, puskázik, stb.

Én meg jógyerek módjára bejárok, tanulok, és majd megbukok, mert nem tok puskázni...ráadásul az a sok idő amit a hiábavaló tanulásra b@szok el...ez már más téma, lényeg hogy nem lógok, pedig jobban tenném...

2010. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én sosem lógtam még.Mindig igazoltam hiányoztam pl. betegség, családi ügy (mamám temetése),sport vagy egyéb verseny:)


Viszont vannak osztálytársaim akik szoktak lógni.Általában nyelv órákról.3 osztály 5 nyelvcsoportra van bontva, tehát nem vagyunk együtt.Van olyan nyelvtanár aki be sem írja a hiányzókat vagy ha még is beírja utána kimagyarázzák magukat.De pl. egyik csoporttársam aki az oszt.társam is többször elóg nyelv óráról, majd azt modnja mennie kellett orvoshoz.A ciki csak az, hogy szinte mindig ugyanakkor van nyelv óránk és sosem hoz igazolást-.-" :D

15/L

2010. dec. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nem, csak régebben barátnőmmel nem jártunk be rajzra (tanárnak fel se tűnt, írogatta az ötösöket XD), meg 1x hazajöttünk bioszról, témazárót írtunk volna :S ez se derült ki :D
2010. dec. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jah, tavaly lógtam, szinte minden angolóráról, és kb csak 2x irtak be :D. Viszont ami vicces hogy most vagyok 9.-es és a sok lógás ellenére 4-5-ös vagyok angolból :).
2010. dec. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!