Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaptál virgácsot?

Kaptál virgácsot?

Figyelt kérdés
:))
2010. dec. 6. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
nem :D
2010. dec. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem!:)

Idén csak ajándékot kaptam a szüleimtől:) Persze jelképesen.Kaptam egy tábla boci csokit és egy 4 db-os kidnert, meg egy vastag fekete cicanacit.Sosem mondtam ki, hogy szeretnék cicanacit, csak mondtam anyumnak egyszer, hogy néztem több boltban is és a legolcsóbban egy kínaiban láttam 2000Ft-ért és én drágálottam.Anyukám meg tudott szerezni, ráadásul olcsóbban is!:)


Korábban kaptunk nővéremmel egy igazi, nagy virgyácsott.Nővérem akkor 8, én 4 éves lehettem!:) Nővérem mikor meglátta elsírta magát és "hisztizett", hogy olyan nem lehet, hogy mi virgácsot kapunk:D

Aztán 4-5 éve új ágyat kellett vennünk a szobánka.Ez pont mikuláskor kaptuk meg, és kaptunk két pici arany színű virgácsott.Az még mindig megvan:)

15/L

2010. dec. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem kaptam virgácsot, csak az iskolaitól, mert az mindig ad. Elegem lett, mert szerintem szép a virgács, és szerettem volna, ezért tvaly kértem, és hozott is.:)

XD

2011. dec. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!