Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amikor azt látod, hogy a...

Amikor azt látod, hogy a toplistán majdnem mindenki három piros nyíl lefele, mire gondolsz?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
semmire.
2010. dec. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
de most nézem, nekem 3 felfele mutató kék kezecske van, ennek pl örülök.
2010. dec. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem 3 felfelé mutatú kék nyilacskám van:) Ennek örülök.


Egyébként én nem csodálkozom rajta.Hiszen tegnap már hétfő volt, az emberek mentek dolgozni, iskolába, utána háztartást vezetnek, tanulnak.Kevesebb idejük volt, ha volt egyáltalán valamennyi idejük gyikezni.

Nekem is csak azért van 3 felfelé mutatú nyilacskám, mert itthon vagyok betegen.Vagyis most már jól vagyok, de holnap vissza kell mennem a dokihoz.Remélem csütörtökön már mehetek suliba:)

15/L

2010. dec. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
No igen, de attól, hogy valaki nem aktív, nem szabadba rohamosan csökkennie a helyezésének, kivéve, ha valaki úgymond minden választ lepontoz. Én például szórakozásban nem is szoktam értékelni meg kérdezni is ritkán, viszont sokat válaszolok könyvajánlásban. És arra lepontoznak? Mert ajánlani merek egy könyvet???
2010. dec. 7. 12:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Gondolom ha nem tetszik nekik amit ajánlasz, lepontoznak...

Azt nem tudom ha valaki sokáig nem aktív, akkor is csökken-e.. szerintem úgy lenne normális, hogy akkor egyhelyben áll, aztán max. az aktívabbak leelőzik.

Csomóan meg csak (vagy főleg) trollkodni járnak ide, ott érthető a piros lefele.

2010. dec. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy én egy hétig nem nézem meg az oldalt, tehát nem válaszolok, nem pontozok se semmi.Ettől függetlenük mások ugyanúgy használják majd az oldalt, írnak ki kérdést, válaszolnak a kérdésekre, értékelnek, tehát nő a pontjuk.A pont növekedésével párhuzamosan előrébb kerülnek a toplistán, tehát én, aki egy hétig nem csinált semmit hátrébb kerül a toplistán.Ezért van a piros, lefelé mutatú nyilacska.Megmutatja, hogy mennyi volt a tegnapi pontom és a helyezésem.

15/L

2010. dec. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én még az életben nem néztem + a toplistás helyezésemet, a pontozás már rég nem a válasz helyességéről szól, hanem hogy egyetértesz-e a pontozóval vagy sem...
2010. dec. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt gondolom h aktívak xD Am nem gondolok semmit...
2010. dec. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!